2733
2734
عنوان

فروش نوزاد توسط مادرش در بیمارستان!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2692 بازدید | 57 پست
این تاپیک چرا اینجاست 

منم برام سواله اینحا چیکار میکنه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2731
واقعا آدم نمی دونه چی بگه! بیچاره طفل معصوم.... خدا از مسببش نگذره........... باز اگر همین جوری به ک ...

سلام ۱۵ سال پیش زن و شوهری که بچه دار نمیشدن به واسطه بیمارستان در شیراز و واسطه دختری را از مادرش که بخاطر فقر بچه اش را به اینها فروخت بعد خودشون بچه دار شدند ۲تا و مرتب کتک میخوره پدر شیشه ای شده اسم دختر سارینا رحیمی راد و در تهران است و مادر بچه مینا علی آبادی در بیمارستان لقمان حکیم در نواب کار میکند اگر پدر مادر اابن دختررا میشناسید بگید بره سراغش با دادن آرمایشDNAبچه را پس بگیره ثواب داره

منم برام سواله اینحا چیکار میکنه

این خانوم الان ۵۵ سالشه 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
وای چه هولناک بود 

سلام ۱۵ سال پیش زن و شوهری که بچه دار نمیشدن به واسطه بیمارستان در شیراز و واسطه دختری را از مادرش که بخاطر فقر بچه اش را به اینها فروخت بعد خودشون بچه دار شدند ۲تا و مرتب کتک میخوره پدر شیشه ای شده اسم دختر سارینا رحیمی راد و در تهران است و مادر بچه مینا علی آبادی در بیمارستان لقمان حکیم در نواب کار میکند اگر پدر مادر اابن دختررا میشناسید بگید بره سراغش با دادن آرمایشDNAبچه را پس بگیره ثواب داره

2706