2737
2734
عنوان

شوهر وابسته زورگو

378 بازدید | 31 پست

سلام

من دگ واقعا از دست شوهرم خسته شدم واقعا نمی دونم چیکار کنم خیلی زورگوئه فقط الویتش خانوادشه دگ الان من باردارم ویار دارم  منو آورده شهرستان نذاشت برم خونه مامانمینا بمونم دگ نیام شهرستان 

می ریم شهرستان خیلی شلوغه پدر و مادرش اینجا نیستنا اونا ام تهرانم ولی اینجا خونه دارن میان اینجا جمع می شن پدر و مادر منم اینجا خونه دارن تابستونا میان می مونم اصلا تا بحال یه شبم نیومده خونه پدر من بخوابه من تحمل ندارم دوباره می خواد برگرده و هفته دگ بیاد می گم آزمون استخدامیه ولی حالیش نمی شه من باید بخونم

می یایم شهرستان انگار من دختر خالشم اصلا بهم محبت نمی کنه جلوی خانوادش هیچ جا منو تنها نمی بره انگار نه انگار من تازه عروسم 

البته از ماه عسل بردنش معلوم بود مشت نمونه خروار همش یا در حال تلفن زنگ زدن با خانوادش بود یا می گفت دلم به مامانم و خواهرم خیلی سوخت همیشه با من می یومدن نذاشت بیشتر از سه روز بمونیم

خیلی بد ویار بودم نذاشت برم خونه پدرم بمونم

دگ ازش نفرت دارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ی تلفن غیر اندروید وخط بنام خانوادت بگیر با کس یا کساییک دوسداری حرف بزن ، تحویلش نگیر 

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
2742
2738
تو بارداری حساس شدی منم تو بارداری خیلی اذیت شدم برا اون مهم نیس خودت اذیت میشه بهش فک نکن

چجوری فک نکنم

منو خونه مامانبزرگم بخاطر کرونا نمی بره 

آورده اینجا ور دل خواهراش 

خواهراش کرونا ندارن

2706