2733
2739
عنوان

شوهر وابسته زورگو

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 31 پست
اها  ما نفهمیم☹

دوست بازی تو شما ناجورو بده؟ !

گفتم جای شوهرت با دوستات حرف بزن 

چون اینجور ادمارو هیچ جوره نمیشه تغییر داد

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
برید مشاوره یا باهاش بشین حرف بزن یا براش نامه بنویس  خیلی نوشتن جواب میده

باهاش حرف می زنم البته بیشتر غر

اونروز میگه تو منو مثل اول دوست نداری اول هرجا می رفتم می چسبیدی بهم منم گفتم تو شخصیت وابسته داری من شخصیتم مستقله نمی تونم وابستت باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری فک نکنم منو خونه مامانبزرگم بخاطر کرونا نمی بره  آورده اینجا ور دل خواهراش  خواهر ...

من خودم انقد تو بارداری اذیت شدم عین خیالش نبود شب و روزم گریه بود بی دلیل توجه اش کمتر از قبل شد تو بارداری باید اقایون و اجباری پیش مشاور ببرن بهشون بفهمونن زن چ شرایط سختی داره و این بچه هر دوشونه زن داره این همه سختی و تحمل میکنه مرد حداقل باید نیازای عاطفی همسرش و ارضا کنه خانواده ها هم ک بدتر تحریک مبکنن 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
دوست بازی تو شما ناجورو بده؟ ! گفتم جای شوهرت با دوستات حرف بزن  چون اینجور ادمارو هیچ جوره ن ...

با دوستام چقد بحرفم

اونا ام سر خونه زندگیشونم به این کرونا ام خورد نمی تونم ببینمشون

2731
دوست بازی تو شما ناجورو بده؟ ! گفتم جای شوهرت با دوستات حرف بزن  چون اینجور ادمارو هیچ جوره ن ...

من گفتم ناجور بده؟ من فقط متوجه نشدم همین😐

با دوستام چقد بحرفم اونا ام سر خونه زندگیشونم به این کرونا ام خورد نمی تونم ببینمشون

دیگه نمیدونم وقتی زندگیت تو ی ادم خلاصه شده جز اینک بگم حقته جمله دیگه ای ب ذهنم نمیرسه با عرض پوزش

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
من گفتم ناجور بده؟ من فقط متوجه نشدم همین😐

نکشیمون ،بله بله ،الان ملتفت شدید؟😑

2740
من از شما معذرت میخوام 🙂

کارتون عصر یخبندان ۱رو دیدی؟ سید میگفت اونا میخواستن منو بکشن ولی بمن احترام میذاشتن !! 🤣🤣یهو یاد اون افتادم

کارتون عصر یخبندان ۱رو دیدی؟ سید میگفت اونا میخواستن منو بکشن ولی بمن احترام میذاشتن !! 🤣🤣یهو یاد ...

😐😐😐 من قاتل نیستم😐😐😐

😐😐😐 من قاتل نیستم😐😐😐

چ مطمئن اینو میگی ! عجیبه 🤔

👹👹👹

ی ذره مث طایفه ژنتیک روانی شوهرم بشم ؟ اخی از استیکرت پیداست ک نازو ملوسی 🤣🤣🤣اون مریضا استنباطاشون قشنگ همینه

ی ذره مث طایفه ژنتیک روانی شوهرم بشم ؟ اخی از استیکرت پیداست ک نازو ملوسی 🤣🤣🤣اون مریضا استنباطاشو ...

گنگ میحرفی من تو هنگم 😐 کلا حرفای همو نمیفهمبم بهتره کات کنیم 😬

2706