2752
2734

کتاب رنگ آمیزی جلوه هیچ جوره درست رنگ نمیکنه هی خط خط میکشه بجای رنگ کردن .

سه سالشه

چندین بارم خودم رنگ کردم باز کاد خودشو میکنه . اعصابم خورد میشه اه

هیچی انقدر بخر تا یاد بگیره

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
2731
وای چمیدونم کلاس داره میره ی کتاب خاصه باید رنگ کنه 

شاید این کلاس مناسب سنش نیست. دیدم بچه سه ساله که کامل رنگ می‌کنه و بیرون نمیزنه ولی همه که قرار نیست مثل هم باشند

اگه میبینی داره بهش فشار میاد یه کلاس دیگه بگذار و نقاشی کشیدن رو خودت باهاش انجام بده. با بازی 

نقاشی کشیدن مهمه ولی حس خوب داشتن مهمتره

مهم اینه که بچه لذت ببره تا زده نشه و بعدا توی سن مدرسه به مسأله بخوره

شاید این کلاس مناسب سنش نیست. دیدم بچه سه ساله که کامل رنگ می‌کنه و بیرون نمیزنه ولی همه که قرار نیس ...

نقاشی کشیدن مهمه ولی حس خوب داشتن مهمتره

اینو حتما امروز ب مربیش میگم 💪

هیچ جور چرا میخوای به بچه فشار بیاری؟ به جای کتاب نقاشی دفتر سفید بگیر بذار خط خطی کنه و شکل بکشه ...

اخه انگار اصلا دوست نداره . میگم بیا رنگ آمیزی میگه نه حال ندارم و یه چیز کمی اومد رنگ کنه نمیدونی جی کار کرد.

ی بار گفت وای گردنم

یبار گفت اخ نفسم

یبار گفت وای قلبم 😂🙊🤣

خیلی قشنگ گفتی . یجا گفتی با بازی یادش بده.خب چجوری؟

خیلی کارها

بهش فکر کنی حتما یه عالمه راه خوب به ذهنت میرسه که بچه ت با علاقه بیاد سراغ نقاشی کردن

مثلا بساط نقاشی و چسب و قیچی رو رو بذار جلو ت و بگو چی بکشم؟ بچه ت بگه یا خودت مثلا بگو خونه بکشم و شروع به کشیدن بکن

دفعه دیگه بگو این خونه مون در نداره، براش در می‌کشی؟

یه مداد دستت بگیر بگو می‌خوام پنجره ش رو صورتی کنم. تو کجاش رو میخوای رنگ کنی؟

هر جور که رنگ کرد با لذت توصیفش کن و درباره چیزهای مثبت کارش حرف بزن. البته نه اغراق کن و نه دروغ بگو

یادت باشه توانایی دست ورزی بچه ت خیلی پایین تر از خودته پس قسمت های بزرگ رو بذار اون رنگ کنه. اگه خط خطی کرد ازش بپذیر و به هیچ وجه و به هیچ وجه و به هیچ وجه ایراد نگیر

2706