2733
2739
عنوان

ایا من زن داداش بدجنسیم؟

645 بازدید | 64 پست

سلام

من ۲۵ سالمه شیش هفت ساله ازدواج کردم شوهرم بچه سوم خانواده و پسر اوله

وقتی میخواستیم عروسی بگیریم پدرشوهرم بااینکه وضعش بد نیس گفت یه قرونم نمیتونم کمکتون کنم و تمام مخارج عروسی با خودمون بود.بماند که به چه بدبختی فراهم کردیم .یهو چندماه نگذشته بود که پدرشوهرم یه ماشین صفر برا برادرشوهرم خرید.حقیقتش خیلی ناراحت شدم ولی بعدش گفتم پول خودشه به من چه.هیچوقت یه هزاری به ما کمک نکردن ولی همیشه همه هزینه زندگی برادرشوهرم بااوناس.شوهر من موقع مجردیشم خودش باید کار میکرد لباس بخره ولی برادرشوهرم خیلی لاکچری طور زندگی میکنه.پدرشوهرم همیشه نسبت به اون سه تا بچش بیتفاوت بود حتی خواهرای شوهرم تو مجردیم کار میکردن تا خرجشونو بدن.همیشه از این تبعیض دلم میگرفت ولی خودمو متقاعد میکردم که پول من که نیس به من چه

تااینکه برادرشوهرم سربازیشم تموم شد و باز عاطل و باطل فقط میگشت.خداشاهده هیچوووووقت خونه نیست همییییییییشه مهمونی و سفر با دوستاش

شاید بگین زندگی خودشه به تو چه ولی زندگی اون زندگی ما رو هم تحت الشعاع قرار میده.دائما از شوهرم پول قرض میگیره و پس نمیده.تمام وظایف خونه اونا رو دوش شوهر منه. از خرید و دکتر بردن و ...

بااینکه برااون ماشین خریدن ولی یبارم نشده کاراشونو انجام بده

حالا داستان اینه که این اقا دائما در حال پول قرض گرفتن از همه س.چند روز پیش با خواهرشوهرم رفتیم خرید کارتشو جاگذاشته بود من از روی کارت شوهرم یه تومن براش خرید کردم گفت فردا میرم بانک بهتون پس میدم

روز بعد رفت بانک دید حسابش خالیه خلاصه بعد کلی ماجرا برادرشوهرم خنده کنان گف یه تومنو من کشیدم از کارتت

حالا ما هم اون یه تومن تمام پول این چندوقتمونه.شوهرم بهش میگه پس بده اونم میگه ندارم

رمز کارتامونو داره یسره داره شارژ و نت میکشه خسته شدیم دیگه

شوهرم چندروز پیش به مادرش اعتراض کرد گفت بچه که نیست ۲۵ سالشه بذار بره سرکار انقد بهش پول نده اونم میگه اگه ندم قهر میکنه از خونه میره

ببحشید طولانی شد دلم گرفته بود

دلم برا شوهرم میسوزه که همش باید جور اونو بکشه

از تمام تفریح و خوشیمون زدیم پول میدیم به اون ولی اون هر شب مهمونی و ... اس یکم دلم میگیره

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگم چیکار کنی ارووم شی نمیدونم فقط خدا

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2731
2738
ببخشید ک همشو پست اول گفتم نمیخاستم وقتتونو بگیرم

بلد نیستی بری بانک کارت جدید بگیری

یا برو عابربانک رمز دومو اشتباه بزنی بسوزه

یا صد تاوراه حل دیگ

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
عزیزم بااین اوصاف کاری نکردی بدجنس باشی

هی تو دل خودم حس میکنم حسود و بدجنسم 

با خودم میگم خب داداششه چی میشه ولی وقتی میبینم به چ سختی شوهرم پول درمیاره دلم نمیخاد بهش پول بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه کاملا حق دارید 

رمزاتونو عوض کنید و قاطع باشید شما باید فکر آینده رو بکنید هر موقع پول خواست بهونه بیارید که وام داریم قرض داریم و....

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ممنون که پست اول دادید

به مادر شوهرتون بگید خودکرده را تدبیر نیست

این وقاحت و علافی و سربار بودن اربیت خودشون و بها دادن الکی خودشونه

که دودش تو جشم همه میره اول هم خودش

فعلا گرمه نمیفهمه

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
ندین عزیزم طبق حرفات شوهرتم راضی نی وقتی شما ندی خواهرشم میبینن نمیدن  بذارید ادم شه

ما هی میخام ندیم اصرار میکنه

یا مادرشوهرم میزنگه ک بدینش گناه داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706