2752
2734
عنوان

ایا من زن داداش بدجنسیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂😂 والا پول و کار نداره مادرشوهر من هر دختر خوبیو ک کیبینی براش زیرنظر میگیره انگار مردم دختر ...

نه نشد

باید باباش خیلی پولدار میشد

قصه خراب شد😐😆😆😆

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

چقد ماستین پول به این سختی در میاد چطور دلت میشه به کسی بدیش

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

چرا کارتتون دستش بوده؟

چرا رمز کارتتون رو داره؟

چرا خودتون بهش پول میدین؟

اینا برام اصلا قابل درک نیست

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
خیلیا هستن یا ی تومن زندگی میکنن دلیل بر یاد اوری نیس

اخه قیمتا...

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

حالا یه چیزیم بگم اینکارو میدونم اشتباه کردم ک انجام دادم اما فوضولیم گل کرد...چند وقت پیش گوشیشو دوبرابر قیمت فروخت به شوهرم منم همینجوری داشتم تو گوشیه میچرخیدم یهو کلی عکس از مهمونی و مشروب خوردن و دوس دختراش دیدم

خونواده شوهرم انقددددد مذهبین مخصوصا خاهراش اگ بفهمن میکشنش

برا خودمونم مهمه کاش راهشو کج نره....

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین خآنواده شوهر منم عییین اینا بودن 

اوایل عروسی حقوق شوهرم کم بود 

ما ده روز از ماهو بدون پول بودیم 

برا همین من پنجاه تومن میداشتم کنار لااقل نون خشک بتونیم بخوریم 

مادرشوهرم اومد ب شوهرم گفت پول بده فلانی برا نامزدش کادو بگیره هر چی شوهرم گفت ندارم گوش نداد انقدرررررر گفت نمیرفت میگفت باید پول بدی 

بلندش کردم یخچال خالیو نشونش دادم 

گفتم ما ده روز نون خشک میخوریم تو خبر داری از این پسرت؟؟

بجای اینکه ب بچتون کمک کنین فقط بلدین بکنین 

دیگه لال شد تا الان 

عروسی ک نگرفتن واسه ما بعد پدرشوهر و برادرشوهر اومدن نشستن خوردن حتی کادو هم ندادن فقط خوردن همین . بعد پدرشوهرم میگفت باید پولی ک تو عروسیت جمع سد بدی بمن من عروسی مردم پول انداختم اون پول مال منه 😑😑😑

الانم سه ماهه مرده 

انقدر عدابم دادن ک هر روز فقط نفرینشون میکنم این ک گفتم یه کوچولو از رفتاراشون بود فقط ی کوچولو 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
فقط بم بگو چطور با ی تومن زندگی میکنید

شغل شوهرم ازاده مثلا ی قالی درست میکنه سه تومن بعد تا دو هفته باید خرج کنیم همینقدو

این ی تومنم ته مونده فرش قبلی بود تا فرش جدیدو تموم کنه خیلی نمونده البته تو ی حساب یکمم پس انداز داریم ولی نمیشه بهش دس زد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم یه حساب جدید باز کین پیش کسی هم نگین 

دیگه رو حساب قبلی پول نریزین 

هر دفعه هم زر زد گفت پول بگو رمز کارتو که داری چند وقته هیچی درامد نداریم 

مگه مجبورین 

اگه قراره برا این موضوع باهاتون برن تو قیافه میخام قیافه تک به تکش کج و کوله شد

....

زن داداش بدجنس خاله ی منه ک جاریمم هست متاسفانه ...بدبخ شوهر من هرچی بهشون خوبی میکنه باز احترام شوهر منو ندارن  اومدن از جایی ک شوهر من کار میکرد کاشی سرامیک بردن قرار بود سه. چهار ماهه بدن الان هفت ماهه تیکه تیکه آوردن دادن ازاون ورم از حقوق شوهرم دراومدن شوهرم یبارم ب روشون نیاورد .

آی بابا از این بدبختیا تو هر خانواده هست تو میگی برادر شوهرت اطل و باطل میگرده من پدرشوهرمم کل عمرشو ...

هیییییی امان از دستشوووون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزممم...واقعا متاسفم خیلی سخته درکت میکنم دفه بعد ازتون رمز کارت خوایت بگو خوبه مردیکم غرور داشته ...

از شوهرم میگیره اونم جدیدا بهش اعتراض میکنه اما به هیچ جاش نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706