2733
2734
عنوان

بیاین چالش لباس عروس👰👰+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 67 پست
مرسی عزیزم اونم اگه کرونا بزاره😅🤣🤣

بزار برای بعد کرونا که یه عروسی تووووپ بگیری😁

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بزار برای بعد کرونا که یه عروسی تووووپ بگیری😁

ایشالا مرسی عزیزممم😘😍😍🥰😁

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره آبی خیلی قشنگ بود آخه نامزدی و عقد رز قرمز ب‌ود گفتم این دفعه یه تنوعی بدم به همه چی.😁😁😁😁

واسه من عروسیم رزای آبی و سفید بود

آخرشب ۹۹/۹/۹ ...                    مثل هرشب دیگه بالشت خیسمو بغل میکنم و چشامو میبندم ،خدا میاد به خوابم و بغلم میکنه ، همین میشه معجزه ی این قانون جذب برای من ... خیلی وقته مثل خیلیاتون پول و طلا و موفقیت نمیخوام ... داستان زندگیمو دنبال کنید ...
2728
واسه من عروسیم رزای آبی و سفید بود

ببینیم گلم😍😁

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
اینم عقدم..۹۶

واییی چ قشنگگ😍😍

2740
افرین به همتون که انقدر فهمیده اید وپاک نکردید عکس رو که ما هم ببینیم😍😍😍😍

کسی نمیاد چ😔دوتا عکس میزاشتن قشنگ میشد😔

کسی نمیاد چ😔دوتا عکس میزاشتن قشنگ میشد😔

من دلم شکست. منو لایک نکردی بهم هم نگفتی قشنگه.😔😔

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚
من دلم شکست. منو لایک نکردی بهم هم نگفتی قشنگه.😔😔

ای جانممم ندیرم حتما ببخشید مال شماام قشنگهه😍😍

2706