2733
2734
عنوان

بیاین چالش لباس عروس👰👰+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 67 پست
مرسی عزیزم اونم اگه کرونا بزاره😅🤣🤣

بزار برای بعد کرونا که یه عروسی تووووپ بگیری😁

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بزار برای بعد کرونا که یه عروسی تووووپ بگیری😁

ایشالا مرسی عزیزممم😘😍😍🥰😁

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آره آبی خیلی قشنگ بود آخه نامزدی و عقد رز قرمز ب‌ود گفتم این دفعه یه تنوعی بدم به همه چی.😁😁😁😁

واسه من عروسیم رزای آبی و سفید بود

آخرشب ۹۹/۹/۹ ...                    مثل هرشب دیگه بالشت خیسمو بغل میکنم و چشامو میبندم ،خدا میاد به خوابم و بغلم میکنه ، همین میشه معجزه ی این قانون جذب برای من ... خیلی وقته مثل خیلیاتون پول و طلا و موفقیت نمیخوام ... داستان زندگیمو دنبال کنید ...
2731
واسه من عروسیم رزای آبی و سفید بود

ببینیم گلم😍😁

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
اینم عقدم..۹۶

واییی چ قشنگگ😍😍

افرین به همتون که انقدر فهمیده اید وپاک نکردید عکس رو که ما هم ببینیم😍😍😍😍

کسی نمیاد چ😔دوتا عکس میزاشتن قشنگ میشد😔

کسی نمیاد چ😔دوتا عکس میزاشتن قشنگ میشد😔

من دلم شکست. منو لایک نکردی بهم هم نگفتی قشنگه.😔😔

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚
من دلم شکست. منو لایک نکردی بهم هم نگفتی قشنگه.😔😔

ای جانممم ندیرم حتما ببخشید مال شماام قشنگهه😍😍