2410
2553
عنوان

بیاین چالش لباس عروس👰👰+عکس

1523 بازدید | 67 پست

خانوما عکس لباس عروسا یا فرمالیته هاتونوبزارید لذت ببیریم🤩😍

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
هنوز عروسی نکردم 😒😒

فرمالیته دست گل حلقه هرچی بزارید باحاله😍

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

💚🌈🌱

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

باید پاشم ده تا پله برم بالا...بعد برم بالای میز البومو بردارم.....ولی خاکی شم...بعد از نینی سایت برم بیرون...عکس بگیرم...بعد باز این نت لنتی کلی طول بکشه تا لود شه...بیخیااااال

2714
فرمالیته چیه؟ عکس لباس عروسم تو البوم عروسه تو گوشی ک نداریم

فرمالیته برای عقد محضری یا کلیپ میپوشن عکس هر چی باشه خوبه حلقه دسته گل 😍

سال ۹۵

واییی چ خوشگللل😍😍

این عکس لباس عروس منه عروسیم سه سال و نیم پیش بود 

چ خوشگله🤩🤩😻😻❤️

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2706