2733
2739
عنوان

بیاین چالش لباس عروس👰👰+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 67 پست
اینم نامزدیم سال ۹۳😁

وای چ قشنگههه خوشبخت بشید😍😍🥰

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروسیمون آبان ۹۸ بود.

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚
2731
وای چ قشنگههه خوشبخت بشید😍😍🥰

مرسی گلم😘😘

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738
مرسی گلم خودت عکس بزار فیض ببریم😁😁😍

والا من هنوز ازدواج نکردم نانزدم ک اونم ب خاطر فوت بابام هیچ کاری نکردیم با مانتو رفتم عقد😔

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
والا من هنوز ازدواج نکردم نانزدم ک اونم ب خاطر فوت بابام هیچ کاری نکردیم با مانتو رفتم عقد😔

خدا پدرتونو رحمت کنه عزیزم...انشاالله عروسیت میترکونی😘

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
منم دسته گل عقدم رنگش آبی بود

آره آبی خیلی قشنگ بود

آخه نامزدی و عقد رز قرمز ب‌ود گفتم این دفعه یه تنوعی بدم به همه چی.😁😁😁😁

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚
خدا پدرتونو رحمت کنه عزیزم...انشاالله عروسیت میترکونی😘

مرسی عزیزم اونم اگه کرونا بزاره😅🤣🤣

بغل دستتم عروس ایستاده؟ 

نه مامانمه😁😁😁😁

منم دسته گل عقدم رنگش آبی بود

ببینیم😍😁

2706