2737
2734
عنوان

بیاین چالش لباس عروس👰👰+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 67 پست
این عکس لباس عروس منه عروسیم سه سال و نیم پیش بود 

خیلییی قشنگه😍😍نفهمیدم کودومه ولی همش قشنگه😅🤣🤣🤣

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پارسال...فرمالیته هم نداشتیم..دنباله دار بود لباسم

خیلی قشنگهههه خوشبخت باشید عزیزمم😍🥰

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2728
خیلییی قشنگه😍😍نفهمیدم کودومه ولی همش قشنگه😅🤣🤣🤣

همون اولی دیگه همون که یقش قایقیه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
منم عکس بزارم لباسم پفی بود قرمز بود واسه شب چلم

اره عزیزم بزاررر😍😍

2738
پارسال...فرمالیته هم نداشتیم..دنباله دار بود لباسم

خیلییییی خوبع😍😍😍❤️

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
همون اولی دیگه همون که یقش قایقیه

اها خیلیی قشنگه من همیشه از این مدل دوس داشتم ولی نامزدم پوشیده دوس داره😅😅🤣🤣🤣

شب چله ۹۸

وایییی چ قشنگههه😍😍

اها خیلیی قشنگه من همیشه از این مدل دوس داشتم ولی نامزدم پوشیده دوس داره😅😅🤣🤣🤣

خب مال ما زنونه و مردونه تو عروسی جدا بود به خاطر همین پوشیده بودن لباس مهم نبود 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها دوستاتونم تک کنید زودی بیان بترکونیم😅🥰🥰

2706