2733
2739
عنوان

افزایش قد

| مشاهده متن کامل بحث + 207307 بازدید | 1468 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم 14 سالم قدم 160 میترسم همینقدر بمون یکسالی میش رشد نکرده کاش حداقل ب 168 اینا برسم

160  خیلی خوبه ، من که اگه به 160 برسه به آرزوم رسیدم ، میترسم نرسه، در ضمن متوجه نشدم شما 14 سالتون هست؟؟؟ یعنی همسن دختر من هستید پس؟

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
2742
تا مدتها دخترمو پیش دکتر ربانی فوق تخصص غدد بردم، هربار بعد از کلی معطلی و شلوغیه مطب نوبتمون میشد ، ...

این دکتر خوبی نبوده ک نتیجه نگرفتید 

وگرنه پسرخاله من مشکل هورمون داشت و قدش اصلا رشد نمیکرد 

رفت دکتر و امپول زد خداروشکر قدش بلند شد و به حد نرمال رسید

2738
160  خیلی خوبه ، من که اگه به 160 برسه به آرزوم رسیدم ، میترسم نرسه، در ضمن متوجه نشدم شما 14 س ...

بله 14 سالم 

ن بابا تو مدرسه بیشترید 163 اینا هستن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
دخترم 14 سالشه و قدش 155، خودم 160، پدرش 175 شاید هم 180

خب ارثی بیشتر

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
۳ سانت کم داری؟

ن من دوست دارم بشم 168 اینا

2706