2752
2734
عنوان

من 8ماه نامزدم ولی دوسش ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1788 بازدید | 95 پست
بگو چقد چندشی 

ببخشید شما اصفهانی هستی؟ توی خوابگاه هرچی دوست اصفهانی داشتم متخصص کوتاه کردن زبان بودن.  پروفایلتونو دیدم یهو ناخوداگاه یادم افتاد🤭

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ببخشید شما اصفهانی هستی؟ توی خوابگاه هرچی دوست اصفهانی داشتم متخصص کوتاه کردن زبان بودن.  پروفا ...

😂😂😂هدف گیریت ۲۰

اره اصفانیم

میگن خدا روز قیامت ازتک تک کارات میپرسه واااای ب اون لحظه که ازم بپرسه کی دلتاااااااشکست ؟قیااااامت میکنم  
دمت گرم. آفرین بهت.کاش من جرئت تو رو داشتم

تاپیک قبلت رو خوندم عزیزم من وقتی نامزذیم بهم زدیم بازم خونوادش دو سه بار اومدم اما من گفتم نه یادمه وقتی گفتیم بیاین وسایلتون رو ببرین پسره  جلو دایی من دا د میزد میگفت من زنمو می خوام خواهرم بهش گفت تو زنت مادرته، آخه خیلی گوشی بود مطیع حرف مادرش بود من خانوادم پشتم بودن حتی داداشم فک می کرد من از لحاظ روحی داغونم میومد برام مجله جدول می گرفت می گفت هر هفته برات می خرم سرگرم باش حتی نون برام تیکه می کردن میذاشتن سر سفره اما نمی دونستن چقدر راضی بودم از کارم

تو گذشته منی منم ایندخ تو ....منم شوهرمو دوس نداشتم اصلا زاضی نبودم ببینمش خیلی دوس داشتم طلاق بگیرم ...

اتفاقا اینم هر چی خاهر بزرگش بگه انجام میده

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
اینکه میگی جذبه نداره و فلانه همش بهانه اس و فقط داری خودتو گول میزنی .. اگر مهرش به دلت نیست.. اگر ...

اره تاحالا دلم واسش تنگ نشده

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
عزیزم اسم خودتومادرتو واسم نامزدتو ومادرش وبگو ببینم ستاره هاتون یکیه یان

درخاست میدم پیوی میگم

مثل من.استخاره‌م خیلی خوب اومد.و الان نابودم. به موی سر آویزونم و دوتا بچه‌ی طفل معصوم دارن این وسط ...

عزیزم وقتی خیلی خوب اومده یعنی ته این مسیر روشنه 

متاسفانه ما مفهوم استخاره و درست استخاره کردن رو نمیدونیم و بلد نیستیم بعد وقتی خوب میاد ولی نتیجه بد هست نسبت ب خدا بدگمان میشیم...اگر شما اصول استخاره رو رعایت کردید و خیلی خوب اومده مطمئن باشید ته مسیر خیلی خوبه هست

شما شاید فکر کنید دو تا بچه آوردید و اشتباه کردید اما شاید مفهوم استخاره شما به خیلی خوب اشاره ب همین دو تا دسته گل داره😍

اگه میبینی گیر دادنش خیلی غیر طبیعی هستش قبول نکن چون درگیر یه رابطه ای میشی سمی حتا اگه حسی هم بعدنا تو زندگی بهش پیدا کنی همونم نابود میکنه اینو کسی داره میگه که خانوادم و فامیل خیلی اصرار کردن ولی دودل بودم الان خیلی پشیمون شدم:)

تاپیک قبلت رو خوندم عزیزم من وقتی نامزذیم بهم زدیم بازم خونوادش دو سه بار اومدم اما من گفتم نه ...

عزیزم منم مشکلی مثل مشکل شما دارم جریان نامزدیتو گفتی، امکانش هست درخواست بدم، چنتا سوال داشتم

عزیزم اسم خودتومادرتو واسم نامزدتو ومادرش وبگو ببینم ستاره هاتون یکیه یان

درخاستمو قبول میکنی پیوی بگم

اگه میبینی گیر دادنش خیلی غیر طبیعی هستش قبول نکن چون درگیر یه رابطه ای میشی سمی حتا اگه حسی هم بعدن ...

الان چ مشکلی داری باهاش؟ 

2706