2737
2739
عنوان

من 8ماه نامزدم ولی دوسش ندارم

1784 بازدید | 95 پست

اومدن خاستگاری تحقیق کردیم گفتن پسر خوبیه

ولی خودم دلم باهاش نبود

اصرار خانواده ک بیشتر اشنا شو

پیش یه خانم با ایمان ک قبولش داشتیم استخاره با قران گرفتیم بد شد

هنوزم دوسش ندارم

تا الان اخلاقش خوب بوده 

ولی جذبه نداره یکم گیر بده بگ فلان جا برو یا نرو 

خیلی ساده و یه رو

بنظرتون بهم بزنم

عقد نیستم

کسی بوده جواب استخاره واسه ازدواجش درست دربیاد؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چرا خانم 

نمیدونم دوسش ندارم خب 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2731
والا برا من خوب در اومد الان یه ساله خونم کردن توی شیشه قهرم و اگه نیاد عذر بخواد و از دلم در بیاره ...

پیش کی استخاره گرفتید

2740
من ازدواج اولم گرفتم خیلی خوب بود ولی من جدا شدم و خیلی اذیت شدم دیگه بزای ازدواج دومم نگرفتم  ...

پیش کی استخاره گرفتید

الان راضی از این ازدواجت؟ 

براش دوره مردان جذاب بگیر

بفهمه چه رفتارایی جذابش میکنه

ببین اهل آموزش دیدن هست؟

چون خیلی مردا هم جذبه و رفتار سکشوال بلد نیستن

مثل خیلی خانما که بلد نیستن رفتار زنانه و جذاب واسه پسرا چیه؟

اگه بتونی از طریق آموزش درستش کنی خوبه

نه اینکه تو واسش معلمی کنی که بده... چون اقتدارش و حرمتش زیر سوال میره

جذبه اینه که بهت گیر بده فلان؟

اره

ی دکتر تو خرم ابادهست ک بشدت مشهوره و بیشترهمشهریام پیشش عمل کردن یاقصدشو دارن ا بس کارش خوشه

پس منم تصمیم گرفتم پیشش عمل کنم

استخاره گرفتم بد اومد گفت پشیمونی داره

ولی من عمل کردم‌

بعدچندماه بینیم کج شد

ب کلام خدااعتمادکن

براش دوره مردان جذاب بگیر بفهمه چه رفتارایی جذابش میکنه ببین اهل آموزش دیدن هست؟ چون خیلی مردا هم ...

مرسی

2706