2733
2734
عنوان

من 8ماه نامزدم ولی دوسش ندارم

1789 بازدید | 95 پست

اومدن خاستگاری تحقیق کردیم گفتن پسر خوبیه

ولی خودم دلم باهاش نبود

اصرار خانواده ک بیشتر اشنا شو

پیش یه خانم با ایمان ک قبولش داشتیم استخاره با قران گرفتیم بد شد

هنوزم دوسش ندارم

تا الان اخلاقش خوب بوده 

ولی جذبه نداره یکم گیر بده بگ فلان جا برو یا نرو 

خیلی ساده و یه رو

بنظرتون بهم بزنم

عقد نیستم

کسی بوده جواب استخاره واسه ازدواجش درست دربیاد؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا خانم 

نمیدونم دوسش ندارم خب 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
والا برا من خوب در اومد الان یه ساله خونم کردن توی شیشه قهرم و اگه نیاد عذر بخواد و از دلم در بیاره ...

پیش کی استخاره گرفتید

من ازدواج اولم گرفتم خیلی خوب بود ولی من جدا شدم و خیلی اذیت شدم دیگه بزای ازدواج دومم نگرفتم  ...

پیش کی استخاره گرفتید

الان راضی از این ازدواجت؟ 

براش دوره مردان جذاب بگیر

بفهمه چه رفتارایی جذابش میکنه

ببین اهل آموزش دیدن هست؟

چون خیلی مردا هم جذبه و رفتار سکشوال بلد نیستن

مثل خیلی خانما که بلد نیستن رفتار زنانه و جذاب واسه پسرا چیه؟

اگه بتونی از طریق آموزش درستش کنی خوبه

نه اینکه تو واسش معلمی کنی که بده... چون اقتدارش و حرمتش زیر سوال میره

جذبه اینه که بهت گیر بده فلان؟

اره

ی دکتر تو خرم ابادهست ک بشدت مشهوره و بیشترهمشهریام پیشش عمل کردن یاقصدشو دارن ا بس کارش خوشه

پس منم تصمیم گرفتم پیشش عمل کنم

استخاره گرفتم بد اومد گفت پشیمونی داره

ولی من عمل کردم‌

بعدچندماه بینیم کج شد

ب کلام خدااعتمادکن

براش دوره مردان جذاب بگیر بفهمه چه رفتارایی جذابش میکنه ببین اهل آموزش دیدن هست؟ چون خیلی مردا هم ...

مرسی

2706