2752
2734
عنوان

بنظرتون این آدم برا ازدواج مناسبه

377 بازدید | 39 پست

یه پسری ک چند سال منو میخاد باهم دوست نیسیم فقط از خیلیا شنیدم ک ازم خیلی خوشش مباد و چند بار خانواده اشو فرستاده بود ک خانواده ام رد کردن اللن دو سال گذشته و تو این دو سال بشدت کار کرده جوری ک بابام کار کردنش تحسین میکنه تو خونه و از نظر مالی خیلی خوب شده اما چند تا مشکل ک هس اینه ک خالکوبی داره خیلی بعد پسر خیلی خوبیه دعوایی نیس و اینا بعدش هم پدر و مادرش خیلی خوبن حتی رفت آمد داریم اما برادرش چنگی ب دل نمیزنن و اینا باعث شده ک بابام مخالف باشه و الان ک خودشو همه جوره ثابت کرده نمیدونم بابام ردش کنه یا ن اما خودم همش فکرم درگیره نکنه اینم آخرش مث برادراش شه و... و از یه طرف هم میترسم فامیل مسخره کنن ک با این همه ادعا ب کی رف😐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

با این همه ادعا به کی رفتی؟  اگه پسره رو در حد خودت نمیبینی رد کن بره گناه داره

ن من خودمو نمیگم آخه فامیلامون خیلی اذیت میکنن ایراد میگیرن بعد فک میکنن من خیلی پرتوقع ام و اینا میترسم همش مسخرم کنن 

نمیدونم چی بت بگم اما برات نهایت خوشبختی رو آرزو میکنم و هرچی خیر و صلاحته برا رقم بخوره و عاقبت ب خ ...

هنور هیچی معلوم نیس اما بقول شما ایشالله هرچی صلاحه

ن من خودمو نمیگم آخه فامیلامون خیلی اذیت میکنن ایراد میگیرن بعد فک میکنن من خیلی پرتوقع ام و اینا می ...

اگه از ته دل دوسش داشته باشی کسی جرئت نمیکنه چیزی بگه 

حتی اگه گف نباید مهم باشه 

اگه دوسش نداری با حرف فامیل زود ازش دلسرد میشی 

به حرف فامیل نگاه نکن به دلت نگاه کن 

تو قراره باهاش زندگی کنی نه فامیل

🥲
تتو داره.. بعد برادرش مشکلش چی. معتاده ینی؟؟ 

یکیش اره معتاده اما بقیشون ن اما خب اونم خالکوبی و اینا دارن کلا خیلی آزادن پدرشون گیر نمیده این گل خونشون همه تعریفشو میکنن اما همش میترسم اینم مث اونا شه

کجا زندگی میکنین که تتو داشتن هنوز نشانه بچه خلاف بودنه ؟ الان که نصف بیشتر مردم تتو دارن 

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                
2706