2410
2553
عنوان

افزایش قد

200031 بازدید | 1467 پست

من از کاربرای قدیمیه نی نی سایت هستم که تو قسمت متولدین سال 85، کلی فعال بودم و الان هم با بعضی از مامانای نی نی سایت دورادور در ارتباط هستیم، الان دیگه بچه هامون  سال هشتمی هستن، یوزر پسوردم به مشکل برخورد تا الان به خاطر دغدغه خودم که افزایش قدم دخترام هست دوباره عضو شدم

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

منم 14 سالم قدم 160 میترسم همینقدر بمون یکسالی میش رشد نکرده کاش حداقل ب 168 اینا برسم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم 14 سالم قدم 160 میترسم همینقدر بمون یکسالی میش رشد نکرده کاش حداقل ب 168 اینا برسم

ی سال برو والیبال بسکتبال

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
2714

حموم میری بیشتر با سنگ پا کف پاهاتو بساب و حرکات کششی انجام بده

رویاها قشنگ میشن ❣وقتی هدف ❣رسیدن به تو باشه ...❣

تا مدتها دخترمو پیش دکتر ربانی فوق تخصص غدد بردم، هربار بعد از کلی معطلی و شلوغیه مطب نوبتمون میشد ، قد و وزن میگرفت میگفت 6 ماه بعد، 3 ماه بعد، یک ماه بعد، همینننن، اگه بدونید مطبش چقدر شلوغ بود، حتی قد و وزن رو منشیهای بیکارش نمیگرفتن که مردم کمتر منتظر باشن، تازه برای معاینه بدن بچه ها رو لمس میکرد، که به شدددت دخترام ، اعتراض داشتن و هربار به زور میومدن و میگفتم ایندفه دیگه دست نمیزنه، بازم دست میزد، مطمئن بودم که دکتره و مجبوره برای کنترل رشد و علائم بلوغ این کارو بکنه، هرچند خودم هم متنفر بودم اما تحمل میکردم، در اتاق باز و من به همراه همسرم داخل اتاق بودیم پس بدون شک نمیتونه منظور دار باشه فقط حساسیت ما زیاد بود، تا اینکه دیدم تبدیل شد به هر ماه ، شاید 70 یا 80 هزار تومن میدادیم، سه تا 4 ساعت معطلی بعدش فقط یه قد و وزن و اینکه ماه دیگه بیا

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

بستگی داره ک شما و شوهرتون چقدر هست قدتون 

اگر میبینید به نسبت شماها قدش خیلی کوتاه هست ببریدش دکترر 

ولی تا صفحه رشدش بسته نشده باید پیگیری کنید 

تغذیه و ورزش هم تاثیر داره ولی تو سن رشد 

2706