2737
2734

مام یه بار رفته بودیم خونه خواهرشوهرم . یکی از دوستای دخترشم تو اتاق بود

خواهرشوهرم به شوهرم گفت بزار دختره بیاد بیرون ببین این چه جور دختریه !

شوهرمم گفت وا به من چه . چرتو پرت نگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شماهم ایندفعه که ازعروسی اومدی بگوووو وااااااااااای نگم براااااتوووووون. عروسه عجب مادرشوهرخوشگل و م ...

ایناروبگم خیلی حرصی میشه ولی من هی گفتم هیچی نگم هی میبینم بدترمیشه تازگیامنم زدم توفازمثل خودش بودن

فقط خدا
عههه مث مادر شوهره منه😑تازه ی دروغایی میگ بعد این جشنا،،،چند بار تاحالا بعدش معلوم شده دروغش،منم هی ...

دقیقانصف حرفای مادرشوهرمنم دروغه کلایه حرفوکه میشنده صدوهشتاددرجه متفاوت تعریف میکنه منم بعضی وقتامجبورشدم به روش بیارم

فقط خدا
2740

با مادر شوهرم رفته بودیم عروسی پدر عروس سه تا زن داشت . مادرشوهرم میگفت فلانی چه کیفی میکرد بعد گفت بایدم کیف کنه عروس داره ... منم گفتم ایشاا واسه برادرشوهرم همچین عروسی بگیری 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
رفت و امدتو خیلی کم کن اگه فکر میکنی حوفاش با منظوره.نرو که سبک نشی.

خیلی همومیبینیم شوهرم همش یادرحال تلفنی حرف زدنه بامادرش یامیگه بریم خونشون...بامنظوره کاملا

فقط خدا
دقیقاهمین دوستشویبارتعریف کردم عمداگفتم که توی دوستات ازخوشگلی وقدوبالاتکه یجوری بهش برخوردهمش انکار ...

نمیدونم چه نوع مریضیه که بعضیا نمی تونن ببینن یه زوجی مشکل ندارن و خوبن هی میخوان سردشون کنن. ولی مطمئن باش تا خدا نخواد نکرشون به خودشون بر می گرده. همش میگم دوست دارم خواهرشوهرم ازدواج کنه فقط یک بار از یک زن دیگه جلو شوهرش تعریف کنم ولی بعد باز با خودم میگم اگه با این حرفم یک درصد شوهرش فکر بدی بکنه یا باعث سردیش نسبت به زنش بشم چجوری جواب خدا رو بدم بعد سریع پشیمون میشم از فکرم... 

یعنی خدا می دونه تو دوسال اول ازدواجم چقدر باعث دعوای بین ما میشدن به طور غیر مستقیم. منم خام و بی تجربه بودم همه. رو سر شوهرم خالی می کردم. مهمونیای مختلط میدادن به زور شوهرمم می بردن. یه بار نشد از من برای شوهرم تعریف کنن همیشه از بقیه تعریف می کردن. انگار من زشت ترین مخلوق خدام. الان ولی الحمدالله خیلی خوب شدم بی تفاوت شدم. خواهرش مایو میخرید میرفت می پوشید میومد تو جمع نشون میداد مامانش می گفت چه س ک س ی شدی. شاید باورتون نشه ولی خانواده خیلی بازی دارن. البته مواظب مردای خودشون هستن مثلا مادرشوهرم مراقبه داداش مجردش یا پدرشوهرم تو جمع بدی نباشن یا کسی حلوشون بد لباس نپوشه ولی برا شوهرم نه

با مادر شوهرم رفته بودیم عروسی پدر عروس سه تا زن داشت . مادرشوهرم میگفت فلانی چه کیفی میکرد بعد گفت ...

من مادرشوهرم خودش علناچندبارپیش ماگفته واسه پسرکوچیکم خودم زن میگیرم بهترین زنومیگیرم

فقط خدا

ول کن بابا شوهرت باید عاقل باشه حرف های مادر شوهر ها ۹۰ درصدش بی محتوا و تو خالی هست (چرت و پرت) کلا من تو ۷ سال ازدواج فهمیدم دیر به دیر باید با خانواده شوهر رفت و آمد کرد و تمام خاطرات هر بار رفت و آمد رو بذاری تو کیسه زباله ۹ شب شهرداری بیاد ببره 

نمیدونم چه نوع مریضیه که بعضیا نمی تونن ببینن یه زوجی مشکل ندارن و خوبن هی میخوان سردشون کنن. ولی مط ...

خانواده شوهرت شدیداشبیه خانواده شوهرمنن...ماکه هروقت یذره باهم خوش میشیم مامانش ازقیافش میفهمم یجوری میشه وبه یه نحوی بینمون دعوامیندازه یامثلابرادرشوهرم به جاریم حرف بدی بزنه میادصدتام میذاره روش به شوهرم میگه ولی دریغ ازیه چیزخوب که اثرمثبت روشوهرم داشته باشه بگع...اه خیلی دلم خونه 

فقط خدا
ول کن بابا شوهرت باید عاقل باشه حرف های مادر شوهر ها ۹۰ درصدش بی محتوا و تو خالی هست (چرت و پرت) کلا ...

دقیقا آدم وقتی نمبینه راحته ولی متاسفانه ازاول بدعادتشون کردیم والان دوروزنمیریم باباش هرحرفی میزنه 

فقط خدا
2706