2733
2734
اگه بدونی من بخاطر اینا چی کشیدم چندسال پیش سه تومن پول واسه دندوناموگفتم شوهرم بده واسه بدهی پدرش و ...

متاسفانه مردها همشون همینن ... بخدا منم خیلی کارها کردم انقدر بهم وعده و قول دادن برای ازدواج ..خونه میدیم ماشین میخریم و ... الان زیر همه چیز زدن میگم نداریم درصورتیکه به برادرشوهرم کلی پول دادن ... منکه راضی نیستم بعد میگن اون عروس مون خیلی تحویل مون میگیره منم گفتم وقتی بین عروسا فرق میزارین عروسا هم فرق میزارن بالاخره ...حالا شوهرم خودش میبینه  همه چیز رو بازم گاهی میگه تو کم محلی میکنی اونا کاری ندارن بهت

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جون به جونشون کنی بچه اونان پشت اونان نه ما

آره بابا ... مادرشوهر بی شعورم میبینه ما الان دربه در دنبال پولیم خونه بخریم به خودش نمیاره که قول خونه دادن هنوز با وقاحت تمام میگه ما نداریم کمک تون کنیم برین وام بگیرین بعد ماشین 500 میلیونی زیرپاشه هی جلو ما به پدرشوهرم میگه من دیگه خسته شدم از این ماشین 200 دیگه بزار روش عوضش کن که نمیام دیگه جایی ..  ینی حالم ازش بهم میخوره از اونور هم برادرشوهرم همینکه میخاد چیزی بخره سریع پول میریزه به حسابش میگه این ته تغاری بوده طاقت سختی نداره باید همه چیز براش مهیا باشه .. اونوقت شوهر من از 18 سالگی خونه باباش نبوده هیچی هم بهش ندادن آخرم انگار خداشن اینا

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔
آره بابا ... مادرشوهر بی شعورم میبینه ما الان دربه در دنبال پولیم خونه بخریم به خودش نمیاره که قول خ ...

کلامن که به این نتیجه رسیدم هرپدرومادری بیخیالن ودلسوزنیستن عزیزترن ماتوقرض بمیریمم مادرش اینااصلابه یه ورشونم نیست وقتی که وضعمون خوب میشه مامانش میگه واااای الهی بمیرم پسرم توکه حالت بدباشه منم حالم بده من فقط اینحوری😐میشم

فقط خدا
2728
کلامن که به این نتیجه رسیدم هرپدرومادری بیخیالن ودلسوزنیستن عزیزترن ماتوقرض بمیریمم مادرش اینااصلابه ...

آره والا .. فقط میتونم بگم خدا درست کنه منکه دیگه نمیتونم امیدوارم آهم یک روزی دامن شو بگیره

خیلی همومیبینیم شوهرم همش یادرحال تلفنی حرف زدنه بامادرش یامیگه بریم خونشون...بامنظوره کاملا

بزار تنها بره.نرو که انقدر ریخت مادرشوهرتو نبینی که هی نیش بزنه.کم بری احترامتم بیشتره.یا اگه هر وقت مجبور شدی بری نرو جلو اون بشین خودتو به گوشیت یا تلویزیون مشغول کن. و تا چیزی بر علیهت میگه خودتو به نشنیدن بزن.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
دقیقا آدم وقتی نمبینه راحته ولی متاسفانه ازاول بدعادتشون کردیم والان دوروزنمیریم باباش هرحرفی میزنه& ...

شما به همسرت تذکر بده یا اگه خودتون راحتید بهشون بگید همون لحظه هر حرفی رو نباید زد سردی میاره یا باید جواب بدی یا باید کمتر بری 

شوهر نرمال

؟

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2740