2733
2739

من گفتم من خیلی علاقه دارم خوشم میاد تو همه چی شرکت کنم خوشم میاد برم کربلا برم مشهد برگشت گفت  برو بابا توم با این علایقت  چقدر مذهبی  گفتم ربطی ب اینا ندارع من. خوشم میاد ب عقاید هر دینی احترام بزارم  برم شرکت کنم. انسانیت برام مهمه   هیچ مذهبی برام فرق نداره برگشت گفت اصلا ب من چه میری نمیری ب درک من خوشم نمیاد نمیام  منم گفتم  ادم باید انقدر شخصست داشته باشه که ب علایق و عقادید بقیه احترام بزاره توم نمیای  ب درک. کسی ازت اصرار نکرده برگشته میگه. فک میکردم تو مثل بقیه دخترا نیستی توم ازونا سگ تری منم گفتم دخترای دیگه دستشون درد نکنه خوب سوزوندنت  بدبخت فکر کردی غلام حلقه ب گوشتم بگی ترو بگم چشم بگو بمون بگم چشم گمشو  طرف روز اول مثل چی برخورد میکرد بدجور شخصیت واقعیش رو شد

چ آدمی بوده  خوب کردی 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.
2742
2740
2706