2733
2739
عنوان

مسافر به کربلا داریم حاجت دارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1889 بازدید | 272 پست
۳۰۰ تا صلوات میخونم و یک بار زیارت عاشورا به نیت حاجت روایی اسما جان وخواهرش

عزیزدلم چ مهربون😍منم دیشب واست یک سورع ملک خوندم امروزم به نیت امضات یک سوره یس واست میخونم انشاءالله حاجتروا شی عزیزم❣❣❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هزارتا صلوات میفرستم با پنج تا زیارت عاشورا

یا علی

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2740
@اعتصامی     @seeb313     @مادرالملوک     @ثنا3     ...

ممنونم مهربون ااینکه دعوت کردید اجرتون باامام حسین انشالله حاجت روایی خودتون استارتر عزیزنذرتون قبول باشه انشالله به حق امام حسینشما ودوستان حاجت روابشید برای منم دعا کنید منم 100 تا میفرستم ❤❤❤

❤❤❤❤

التماس دعا دوتا تسبیح میفرستم 

قبول حق

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
@رزعشق     @amirabasghadimipoor     @تبسم_آسمانی     @نیلی_83 ...

سلام 

مرررسی که به یادم بودی عزیزم❤❤❤😚😚

استارتر ممنون به خاطر محبتت

الهی به حق آقا ابوالفضل العباس و اباعبدالله هرچی از خدا میخای بهت بده...الهی آمین🌸🌺

لطفا برای من و خانوادم هم دعا کن

اسمم زهراست ...دارم برای کنکوردرس میخونم دعا کن به نتیجه ای که میخام برسم

و برای شفاء داداشم و عاقبت به خیریش

شفاء آبجیم و خوب شدن زندگیش

و شفاء مامانم و زیاد شدن رزق بابام و سلامتیشون

سلامتی آبجی کوچیکم و شفاء خودم دعا کن

ببخش زیاد گفتم🙈🙈🙈🙈

منم براتون صلوات فرستادم🌺

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها  وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک
🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

من ۱۴ تا صلوات به نیت ۱۴ معصوم میفرستم🌸

یدونه هم زیارت عاشورا میخونم🌸

شرمنده کم گفتم اخه وقت نمیکنم🙈🙈

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

میشه برای مامان بزرگام و بابابزرگام هم دعا کنی...ممنون میشم🌺🌺🌺

یه خانومی که مریضی افسردگی داره به اسم افسر

و یه خانومی که سرطان داره و دکترا جوابش کردن و حالش خیلی بده به اسم خدیجه...لطفا از ته دل دعاشون کنید💛