2737
2739
عنوان

مسافر به کربلا داریم حاجت دارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1889 بازدید | 272 پست
سلام سلام عزیزه دل خوبی ❤اتفاقا رفتم تو تلگرام چک کردم ببینم پیامی نداده باشی . 🤭چه خوب که هستی عزی ...

فدای تو 😍

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود شهردار کربلا اعلام کرد تمام راه های ورودی شهر رو میبندن الان که کسی راه نمیدن عراق بابای منم قبل ...

والا عزیزم من ک چیزی بهم نمیرسه بخوام دروغ بگم راج به هم چین چیزی اونم 

دیشب دوست شوهرم زنگ زد حلالیت طلبید برای رفتن 

منم گفتم تاپیک بزنم 

به اون تعداد رسید وقتی رفت بگم از طرف جمع تقدیم کنه 

نهایت منم دروغ گفتم اصلا کسی از صلوات فرستادن ضررنکرده

میشه دعا کنید روزای خوبم برگرده دلم خیلی گرفته  
2728

منم صد صلوات

دعا کنید برامون مریض بدحال کرونایی داریم التماس دعا😢😢😢

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2740
@رزعشق     @amirabasghadimipoor     @تبسم_آسمانی     @نیلی_83 ...

😲😲😲😲مگه راهها بازه مرزها بازه مگه میشه کربلا رفت واقعا میشه به خاطر کرونا مگه بسته نیست 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

خودش کرونا نگیره لازم نکرده واسه ما دعا کنه

تواین شرایط و اوضاع عراق کشوری بشدت کثیف سالم برگرده واقعا معجزه اس

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍