2737
2734

نیت کردم ۲۷ هزار تا صلوات +40 تا زیارت عاشورا 

تا عاشورا تاسوعا تقدیم  شهدای کربلا علی الخصوص امام حسین عزیزمون و ابوالفضل عباس (باب الحوائج )کنیم 

مسافری داریم که انشالله هفته دیگه عازم کربلاست 

هرکی ارادت داره و حاجت داره شرکت کنه 

انشالله بیشتر از این تعدادم بشه که بهتره 

اگه ممکنه دوستاتونم تگ کنید که تو ثواب بیشتر شریک باشید 

همگی دوستان حاجت روا انشالله 

با آروزی سلامتی و عاقبت به خیر شدن دوست عزیزم @آنخماهو_وشرکا   و خواهر گرامیش 💚

التماس دعا

میشه دعا کنید روزای خوبم برگرده دلم خیلی گرفته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هزارتا صلوات و ۳ تا زیارت عاشورا میخونم..

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
2740

۱۰۰۰تا صلوات.۵تا زیارت عاشورا ...ان شاءالله  من هم     طعم قشنگ مادر شدن رو بچشم   برام دعا کنید.

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

کرونا؟

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری