2733
2739
عنوان

مسافر به کربلا داریم حاجت دارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1889 بازدید | 272 پست
@ماه_شب_ماه     @ژیناگلمن     @اکتیوخانم     @sayeh68 ...

300تا صلوات میفرستم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من خودم پرستارم قوربون شکلت  بعدش من ک نمیرم  دوست شوهرم داره میره منم گفتم مارو دعا کنه ...

عزیزم منظور ما شما نیست گلم به عزیز دیگه میگم که شاید قصد سفر داشته بشه و احیاناا تو تاپیک شما باشه

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو التماس دعا ولی اخه تو کرونا

عزیزم دوست شوهرمه 

من  نمیتونم بهش بگم کروناس نرو 

فقط گفتم اینجا ی تاپیکی بزنم شاید  یه ثوابی داشته باشه 

میشه دعا کنید روزای خوبم برگرده دلم خیلی گرفته  
2731

من ١٠٠٠صلوات ميفرستم

خيلي التماس دعا

سلام منو به آقا امام حسين و آقا ابالفضل العباس برسونيد🥺

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
2740
انشالله 😀

ای وای 😭😭 خوش به سعادتش😔

مرسی که به یادم بودی عزیزم😍

بهشون بگو دعا کنن این اوضاع تموم بشه و هر چی صلاحه پیش بیاد برام🙂🙂🙂

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

@maaaryaaam_77     بیا این جا خواهری دعا کن😭😭

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

گریم گرفت 😭. یا امام حسین خسته شدم .خودت پادرمیونی کن اقا جان پیش خدا.یا باب الحوائج ابوالفضل العباس آقا جان .......

من ۱۰۰ صلوات هدیه به اقا و اولادشون و اصحابشون و اقامون ابوالفضل و یک زیارت عاشورا .🤲🏻

دعام کنین عزیزان لطفا منم تا قبل محرمیه دلم شاد شه 🤲🏻

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻