2733
2739
عنوان

مسافر به کربلا داریم حاجت دارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1889 بازدید | 272 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا عاشورا گلم

مرسی عزیزم.😘😘..من ۳ تا زیارت عاشورا و ۲۰۰۰ صلوات برمیدارم...اسمم زهراست خواهشا خیلی واسم دعا کنید...همچنین واسه خواهرام😘😘😘انشاالله زیارتشون قبول باشه..سلام ما هم برسونن به همه ی شهدای کربلا

2740
@7679saram     @gh73     @گابی     @mamanzari1363   &nb ...

۳۰۰ تا صلوات میخونم و یک بار زیارت عاشورا به نیت حاجت روایی اسما جان وخواهرش

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
انشالله مسافرمون رسید کربلا سپردم برای جمع دعا کنه و صلوات هامونو از نزدیک تقدیم آقا کنه

اسی من صدتا صلوات ی زیارت عاشورا.فقط تورو خدا به مسافرت بگو به امام حسین به حضرت عباس بگه چرا؟از چه راهی باید وارد شم تا مشکلم حل شه؟بگه خودش مشکلمو حل کنه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
عزیزم دوست شوهرمه  من  نمیتونم بهش بگم کروناس نرو  فقط گفتم اینجا ی تاپیکی بزنم شای ...

عزیزم حرم هم میره😍😍😍

من صدتا صلوات

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
@بهنیارگل     @ریواس۱     @پریدختان     @مهاخانوم   &nb ...

منم دویست تا صلوات میفرستم انشاءالله که بدون مشکل بره و برگرده خصوصا توی این شرایط 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

اسی عزیزم یک مرتبه زیارت عاشورا و ۲۰۰ مرتبه صلوات لطفا برای عاقبت به خیری و خوشبختی من دعا کنن ممنون

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
@آناعشق     @سینوس     @gh73     @dokhtar_mehraboon   & ...

مامانی ممنون اومدم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤