2737
2734
عنوان

مسافر به کربلا داریم حاجت دارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1889 بازدید | 272 پست
عزیز دلم۵۰۰صلوات میفرستم ان شاالله عاقبت بخیر بشین ازامام حسین خوشبختیتو میخوام😍🌻🍃

اگه تونستین منم دعا کنید باردار باشم ی حسین کوچولو تو دلم باشه😍😔🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
ممنونم گلم🙏منم200صلوات به نیت حاجت روایی دوستم آنخماهو وخواهرشون میفرستم انشالا حاجت روا بشن🤲🤲🤲ا ...

ممنون گلم خدا خیرت بده به نیت خودتونم میتونید دعا کنید 💖💖منم واستون یک سوره ملک میخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم خدا خیرت بده به نیت خودتونم میتونید دعا کنید 💖💖منم واستون یک سوره ملک میخونم

مرسی گلم به نیت پسرم بخون عزیزم

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2731
@elahemilany98      بیا اینجا عزیزم😭😭

سلام عزیزم .. چقدر عالی .. چه چیزی از این بهتر ...😭😭😭

فدات بشم عزیزم یادم بودید .. 

اجرتون با سیدالشهدا ع 

استارتر عزیز خیلی ممنون .دعای ‌ امام حسین ع بدرقه زندگیتان 

من به نیابت سادات خانم عزیز که دعوت کردند پنج هزار صلوات رو برمیدارم .. خواهشأ فقط التماس دعا برای همه دوستان عزیز سایت و اعضای تاپیک های معنوی  دارم و بنده ی حقیر .. خیلی خیلی ممنون 😭🌹🌹🙏🙏🙏🙏🙏🍃🌹🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2740
@آناعشق     سلام عزیزم  خوبی؟؟؟ خواهرت چطوره؟؟؟

سلام عزیزم، خوبی گلم 🌹 

فداتشم مرخص شد گلم، خداروشکر بهتره 

ولی دکتر گفت تا سه ماه تنگی نفس و درد ریه اش هست 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
خدا رو شکر که اومد خونه 

تو تاپیک خودم دیروز نوشتم که اسما مرخص شد

خدا روشکر 🌺🌺🌺🌺

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖