2737
2739
عنوان

واقعا معلما فازشون چی بود شغل پدر میپرسیدن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3370 بازدید | 218 پست

عزیزم من این کارو تایید نمیکنم‌ولی خودم‌دانشجومعلمم ب ما گفتن نپرسین  ولی فک کنم استدلالشون این بود که بفهمن با کی چطور رفتار کنن وگرنه همه ی معلما روباهم یکی نکنید چطور ک همه پزشکا مث هم نیستن

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
اره دیگه تخس‌ترن. چون ما می ترسیدیم اینا نمی‌ترسن.  و البته این رفتار انسانی‌تره.

البته بی تربیتی بچه ها فک نکنم انسانی باشه

اون احترام بود بنظرم خوب بود،ترس دیگه لولو نبود که معلم بابا خخخ

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما حتی خمیازه هم میکشیدیم باید دستمونو جلو دهنمون میزاشتیم الان بچه ها عین اسب ابی خمیازه میکشن جلو معلم  

وقتی خدا از پشت دست‌هایش را روی چشمانم گذاشت؛ از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.   الحمد الله الرب العامین ک در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم میفته                                          
2731
ما حتی خمیازه هم میکشیدیم باید دستمونو جلو دهنمون میزاشتیم الان بچه ها عین اسب ابی خمیازه میکشن جلو ...

خیلی زشته بخدا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
من نیازی ندارم بچه ها رو بلند کنم ویکی یکی بپرسم.چون جایی هستم که همه ی خانواده هارو میشناسم.فقط گفت ...

درسته دستور از جا دیگه بوده که بپرسن. ولی رفتارشون که دیگه دست خودشون بوده که بعد شنیدن شغل پدر رفتارشون با بچه ها متفاوت بود که هرکسی شغل پدرش بالاتر رفتار باهاش بهتر این که دیگه دست خودشون بود که چطور رفتار کنن حرف اصلی اینه

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
می‌دونی، چون کلا دهه پنجاه و شصت و تا حدی ۷۰ خاطره بدی از معلما دارن. البته همون زمون هم معلم خوب ز ...

مرسی عزیزم.من خیلی از همکارامو دیدم ک خداشاهده از جیب خودشون لباس کیف وکفش واسه بچه ها میخرن.همکار دارم ک حتی سهم صبحانه ای ک تو مدرسه  از جیب خودش میخره رونمیخوره میده به بچه ها.ولی این حقشون نیست.تو یه تاپیک چنان فحشایی دیدم ک از زن بودن خودم بدم اومد.چرا کسی به یه پزشک ک حاضر نیست هزارتومن از ویزیتش کم کنه جرات نمیکنه چیزی بگه.مرسی ازشما ک درک میکنی .

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
درسته دستور از جا دیگه بوده که بپرسن. ولی رفتارشون که دیگه دست خودشون بوده که بعد شنیدن شغل پدر رفتا ...

دیگه بقیه شغلا رفتار همه خوبه

مشکل کشور فقط این بود که خداروشکر رفع شد☺

2738
مرسی عزیزم.من خیلی از همکارامو دیدم ک خداشاهده از جیب خودشون لباس کیف وکفش واسه بچه ها میخرن.همکار د ...

موافقم تاحالا خیلی بد اخلاقی ها از کادر درمان زحمت کش شنیدم و شغلای دیگه  ولی معلمی انقد شغل حساسیه همه زوم کردن بهش خیلی دشمن دارن طفلیا

یه بار رفتیم اردو گوشی بردم حکمش مرگ بود خخخ و یادم رفت بیصدا کنم  و رفتیم بازی کنیم گوشیم تو کیفم بود و معلممونم پیش کیفا نشسته بود و وقتی اومدیم دیدم معلمم چپ چپ داره نگا میکنه و یکی از بچه ها گف فلانی به چه اجازه ای گوشی اوردی و معلممون یه کم چیزی گف و اما اون بچه گفت فردا ب مدیر میگم و من داشتم سکته میکردم شب تا صبح خوابم نبرد صبحش با ترس رفتم مدرسه دیدم طرف یادش نیس اصلا . این خاطره واسه 8 سال پیشه . فقط اونایی ک تجربش کردن استرسشو درک میکنن ... همه گوشتام اب شد اون روز 

وقتی خدا از پشت دست‌هایش را روی چشمانم گذاشت؛ از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.   الحمد الله الرب العامین ک در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم میفته                                          
دیگه بقیه شغلا رفتار همه خوبه مشکل کشور فقط این بود که خداروشکر رفع شد☺

چرا همه رو باهام قاطی میکنین من خودم معلم کلاس اولم واقعا مشکل داشت تو اون کلاس با منو چند نفر دیگه بخاطر شغل پدرمون خوب بود به بچه ها میگفت خاک تو سرهمتون بعد رو بمن و چند نفر دیگه میکرد میگفت دخترا با شماها نبودما و خیلی رفتارای دیگه

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
قدیما بیشعوری زیاد داشتن خداروشکر الان بهتر شدن

حالا من به گذشته کاری ندارم ولی نوع حرف زدن ایشون و شما توهین به قشر معلمه

برخی معلم ها از روی شیطنت و یا فضولی میپرسن ولی برخی ها واقعا با یه هدف مهمی میپرسن

مثلا بچه ای که پدرش کارگره و اصلا حتی نمیدونه بچش کلاس چندمه و درس و دانش تو خونه براشون اهمیتی نداره با یبچه ای که پدرش استاد دانشگاهه خیلی فرق دارن و معلم باید روی مورد اولی بیش تر کار و نظارت کنه چون میدونه که خونه کسی نیست باهاش کار کنه این خیلی فاکتور مهمیه