2737
2739
عنوان

واقعا معلما فازشون چی بود شغل پدر میپرسیدن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3370 بازدید | 218 پست
باشه همین فقط به دعای شما نیاز داشتندواقعا هدفت از این تاپیک چی بود.من این همه حسادت و تنگ نظری نسبت ...

اولا که الحمدلله من موقعیت اجتماعی و شغلی خودم رو اون قدرر دوست دارم و اون قدر برای به دست آوردنش زحمت و سختی کشیدم که باز هم شکر خدا اصلا و به هییییچ عنوان حسادت هیییچ معلمی رو نمیکنم(واقعا از اینکه مجبور شدم این جمله رو بنویسم خندم گرفت همین الان 😅)

ثانیا خیلی خوبه که اگر جایی انتقادی به حرفه ای یا رفتاری توی اون حرفه شده بچگانه ترین و ساده ترین و غیر حرفه ای ترین برداشت رو نکنیم بگیم که حسودی میکنن !!

یه کم ارتقا بدین سطح تفکرتون رو جای دوری نمیره

متاسفانه گاهی جملاتی میخونم که فکر میکنم یه دختر بچه ی ۷_۸ ساله اونا رو نوشته 

باشه همین فقط به دعای شما نیاز داشتندواقعا هدفت از این تاپیک چی بود.من این همه حسادت و تنگ نظری نسبت ...

ضمنا اصلا خاطرم نمیاد که توی زندگیم به کسی فحش داده باشم چه برسه اینجا و بخاطر یه تاپیک توی فضای مجازی 

شما هم اگر جایی بهتون فحش دادن همونجا دادخواهی کنین حتما ! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا که الحمدلله من موقعیت اجتماعی و شغلی خودم رو اون قدرر دوست دارم و اون قدر برای به دست آوردنش زح ...

باشه از سطح تاپیکت مشخص بود که چقدر موفقی آدمهای موفق  و خوشبخت هیچ وقت دنبال تخریب دیگران نیستن ولی از حرفای شما چیز دیگری برداشت میشه حسادت به این شغل من چیز دیگری ندیدم.انشاالله  به هر چی میخای برسی.😌

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

من کلاس هفتم ک بودم معلم عربیمون نه تنها شغل پدر بلکه شغل مادرو میپرسید تازه میگفت اگ معلم هستن بنویسید کدوم مدرسه ان😐😐مدرک رو ک بماند😐😐😕

خواننده خاموش بودم از موقعی ک نمیدونستم چجوری با نی نی سایت اشنا شدم😁😊
2731
ببخشید دونستن شغل پدر چه ربطی به اموزش داره؟؟اصلا گیریم یکی دکتر باشه یکی رفتگر مگه میخوان جداگانه ب ...

نه ولی مثلا وقتی سطح کلاس یکسان نباشه تکالیف برحسب ضعیف ترین داده میشه. منم میپرسیدم و البته کلاسام کم جمعیت و بچه ها دبیرستانی بودن. 

مسلما اگر کسی وضع مالی خوبی نداشت ازش انتظار تکالیف هزینه بر نداشتم. 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
باشه از سطح تاپیکت مشخص بود که چقدر موفقی آدمهای موفق  و خوشبخت هیچ وقت دنبال تخریب دیگران نیست ...

انتقاد رو با تخریب اشتباه گرفتین 

همیشه ادمایی که وقتی حرفی برای گفتن ندارن بقیه رو متهم به حسادت میکنن برام جالب بودن !

شما هم همون رویه ی کودک آزاری رو در پیش بگیرین همچنان 

موفق باشین 

وای ما هم یه معلم داشتیم ورقه امتحانیای کسایی ک نمرشون پایین بود میزد ب دیوار سالن عقده ای بدبخت. تا ...

دوره ی ما معلم روانی زیاد بود. اولی هارو چنان میزدن گوششون پاره میشد و پر از خون. و جالبه اصلا کاری باهاشون نداشتن!!

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
اه 🤮🤮🤮 یادمه ی معلم داشتیم روز معلم همه ی دانش آموزارو مجبور میکرد براشون کادو ببره  اینجو ...

معلم سوم دبستان ماهم خانم طالب زاده دقیقا همینطور بود. و اینکه کادوهایی که به دردش نمیخورد رو پس میداد سره کلاس  و اون دانش اموز چقدرررررر ناراحت و سرشکسته میشد. یه سری کادوی من رو پس داد گفت برام رنگ دیگه ش رو بیار. رفتیم براش تعویضش کردیم🤣🤣🤣

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2740
بخاطر خورده فرمایشاتی که قرار بود بکنن مثلا فلانی ، تو بابلت لوازم خونگی داره ، بخاری کلاس خرابه ، ...

آفرین دقیقا. همین الانشم که بچه هامو ثبت نام‌کردم برای اول ، اولللل شغل پدر رو پرسیدن و گفتن هر روز برامون فلان چیز رو پس باید بیارید😂😂😂