2737
2734
عنوان

واقعا معلما فازشون چی بود شغل پدر میپرسیدن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3395 بازدید | 218 پست

چون بیشعور بودن . والله من پاشدم گفتم چه شرکتی کار میکنه بابام . منو سوال پیچ میکرد چه شرکتیه من چرا نشنیدم اسمشو . گفتم خانم دیگه من نمیدونم چرا شما نشنیدید . اخه به چه درد همکلاسیا میخوره شغل پدر همو بدونن . خود مدرسه ام تو پرونده داره دیگه الانم اگه میپرسن پس هنوزم نظام آموزشی بیشعوووره

نههههه در این حد؟    

بخدا قشنگ جوری بود که هرکسی شغلش بالاتر رفتارش بهتر تو دهه های قبل که رفتارا بدتر حتی رفتار های فیزیکی هم بوده تو تاپیک فقر که پربازدید شد اکثریت خاطره مشترک شون این بوده که توسط معلم و مدیر باهاشون بد رفتاری شده

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتن یعنی اگه مشکلی یا نیازی به شغل یکی از پدرا داشتم به خاطر بچشون می تونم روشون حساب باز کنم

اه 🤮🤮🤮

یادمه ی معلم داشتیم روز معلم همه ی دانش آموزارو مجبور میکرد براشون کادو ببره 

اینجوری که هر کی کادو میاورد کلی تشویقش میکردو تشکر میکرد و هرکی نیاورده بود با دست نشونش میداد 👆میگفت شما هنوز نیاوردید ها یادتون باشه😐😑

بخاطر خورده فرمایشاتی که قرار بود بکنن مثلا فلانی ، تو بابلت لوازم خونگی داره ، بخاری کلاس خرابه ، ...

😕😕😕😕اینارو ازکجا درمیارین ناموسا😂😂چرا این قشرو زوم کردین بهش 

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
2731
خب اشتباه میکرد الان چیکار کنیم عزیز دلم  منم معلم دیدم وسیله میخزید میداد شال گردن کفش

منم نگفتم همه معلما. گفتن شغل پدر پرسیدن دستور از بالا بوده منم گفتم شغل پرسیدن دستور بوده و دست خودشون نبوده ولی رفتارشون دست خودشون بوده که باتوجه به شغل پدر با بچه رفتار نکنن

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
یه معلم چهارم روانی هم داشتیم فکر کنم از تیمارستان فرار کرده بود. نمره ی امتحانی بچه ها زیره۱۶میشدبر ...

وای ما هم یه معلم داشتیم ورقه امتحانیای کسایی ک نمرشون پایین بود میزد ب دیوار سالن عقده ای بدبخت. تازه انگل لقمه میاورد وسط کلاس کوفت میکردتا کیفشو باز میکرد بوی کتلت و تن ماهی و ازینجور چیزا میومد. خاک تو سرش حرومش باشه پولی ک میگرفت

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
😕😕😕😕اینارو ازکجا درمیارین ناموسا😂😂چرا این قشرو زوم کردین بهش 

والا زمان ما اینطور بود

پدر من ماسه شویی داشت ، مدیر گفت باید چند کامیون شن و ماسه بیاره جلوی در مدرسه که خاکی بود و گل میشد ، بریزه ، وگرنه انضباطت صفره 😐

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2738
نه چه ربطی داره کمک به مدرسه ربطی به معلم ها نداست مدیر مدرسه مسیولش بود بعدم بچه ها موقع ثبت نام پر ...

اتفاقا خیلی هم ربط داره، من هر سال تو مدرسه میگفتم بابام کارمنده سال اخر دبستان بودم معلمم گفت بابات چیکارس گفتم کارمند گفت کارمند جی؟ کجا؟ سمتش؟؟ انقد پرسید منم ساده همشونو جواب دادم بعضیاشونم با غرور جواب میدادم!  فرداش بهم نامه دادن مامانت بیاد مدرسه، به مامانم کفتم عضو انجمن اولیا مربیان بشین شما که وضعتون خوبه، مامانمم گفته بود وقت ندارم همش بهم نامه میدادن برای کمک به مدرسه، از سال بعدش دیگه هیچ وقت نگفتم بابام دقیقا چیکارس انقد که منو اونسال هی میکشوندن دفتر مدرسه!!!!! حالا بماند که همشونم جلوم دولا راستم میشدن😐😐😐

معلم باید زحمت بکشه و روحیات بچه و شخصیتش رو بشناسه نه اینکه اول بسم الله شغل بابات چیه  اگه ر ...

بابا تو فرم ثبت نام همه چی نوشته شده بود و هست حتی اینکه مالکی یا مستاجر ولی چون تنبل بودن زورشون میومد برن بخونن 

اینهایی هم که اومدن حمایت تعیید کردن  یا خودشون معلمن یا والدین آشناها  اگرنه کار اشتباه اشتباهه  

ما یه معلم داشتیم میگف کی میشه حلواتو بخورم یا خرماتو بخورم یا خدا خفت کنه یا میگف قرصاتو نخوردی ؟ و ....

وقتی خدا از پشت دست‌هایش را روی چشمانم گذاشت؛ از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.   الحمد الله الرب العامین ک در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم میفته                                          

یه معلم بود تهدید میکرد مارو میگف خودمو از پنجره میندازم پایینا  

وقتی خدا از پشت دست‌هایش را روی چشمانم گذاشت؛ از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.   الحمد الله الرب العامین ک در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم میفته                                          
2706