2733
2734
عنوان

واقعا معلما فازشون چی بود شغل پدر میپرسیدن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3370 بازدید | 218 پست
چرا همه رو باهام قاطی میکنین من خودم معلم کلاس اولم واقعا مشکل داشت تو اون کلاس با منو چند نفر دیگه ...

نههههه در این حد؟   

وقتی خدا از پشت دست‌هایش را روی چشمانم گذاشت؛ از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.   الحمد الله الرب العامین ک در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم میفته                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر خورده فرمایشاتی که قرار بود بکنن

مثلا فلانی ، تو بابلت لوازم خونگی داره ، بخاری کلاس خرابه ، بگو یه بخاری بفرسته مدرسه

فلانی تو بابات کارمند بانک بود ، بگو فردا میرم پیشش کار بانکی دارم 

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2728

تا پیارسال ک ما اخر دبیرستان بودیم میپرسیدن .ی رفیق داشتیم باباش قاچاقچی و مواد فروش بود میگف شغل بابام ازاده اون از همه جالب تر بود من گفتم پدرم نونواست یکی از بچه ها گف شاطررررر .منم زنگ تفریح کتکش زدم 

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد

راستی اگه الکی یه شغل دیگه میگفتیم ک نمیفهمیدن مثلا میگفتیم دکتر خخ

وقتی خدا از پشت دست‌هایش را روی چشمانم گذاشت؛ از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.   الحمد الله الرب العامین ک در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم میفته                                          
2738

شغل بابای من فرش فروش بود روز اول که پرسیدن نمی دونستم گفتم فرش میبافه . ولی رفتار بدی به خاطر شغل پدر نداشتن انصافا.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

عزیزم اتفاقا خوبه که معلم هر چی بیشتر از شاگرد بدونه و شاگرد هر چه کمتر از معلم. معلمی که بدونه شاگردش از چه قشریه و چه طبقه اجتماعی داره درکش بیشتره و رفتارش متفاوت تر. چه بسا رفتار دلسوزانه تر و بهتری رو داشته باشه . و شاگردی که اطلاعات کمتری از معلم داشته باشه احترام معلمش رو بیشتر داره. اگرچه با پرسیدن به شکلی که شما فرمودین و در حضور دیگر شاگردان مخالفم 

من یه اموزگارم،اگه واقعا هدفتون از طرح سوال دریافت جواب بود باید بگم که به بچه ها فرم هایی داده میشه که سطح تحصیلات ،ادرس و تلفن،شغل اولیا  گرفته میشه،تا اموزگار بدونه با چه مخاطبی در ارتباطه و به لحاظ روان شناسی به بچه ها نزدیک تر بشه

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم
که اگه وضع مالی پدرت خوب بود ازتون بی بهانه و بابهانه پول بگیرن به عنوان کمک به مدرسه

نه چه ربطی داره کمک به مدرسه ربطی به معلم ها نداشت مدیریت  مدرسه مسیولش بود بعدم بچه ها موقع ثبت نام پرونده داشتن و همه چیز مشخص بود معلم ها ولی کامل از پرونده ها خبر نداشتن به نظر من میپرسیدن تا با سطح فرهنگ و فکری و توقعی طرف مقابل اشنا بشن مطمبنا رو دیدگاهشون به بچه ها موثر بوده

به نظر من حتی اگر لازم بود بدونن باید پرونده راربررسی میکردن نه اینکه تو جمع از همه بپرسن شاید یکی پدر نداشت یکی پدرش بیکار بود یکی شغلش حایگاه انچنانی نداشت و این کودکان یا شرمسار میشدن یا اگر دروغ میگفتن از اول با عذاب وجدان روبرو میشدن...

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
چرا همه رو باهام قاطی میکنین من خودم معلم کلاس اولم واقعا مشکل داشت تو اون کلاس با منو چند نفر دیگه ...

خب اشتباه میکرد

الان چیکار کنیم عزیز دلم 

منم معلم دیدم وسیله میخزید میداد شال گردن کفش

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
هیچ وقت یادم نمیره کلاس هفتم بودم یکی از همکلاسی هام خیلی خوشگل بود چهرشو من خیلی دوس دارم معلم یه ...

اینو ما هم داشتیم

یه معلم داشتیم عقده ای بود

شخصیت بچه هارو به خاطر دو خط ننوشتن میبرد زیر سوال