2733
2734
عنوان

واقعا معلما فازشون چی بود شغل پدر میپرسیدن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3370 بازدید | 218 پست

اره واقعا راست میگی 

و بدتر هم این بود پدری که درآمد و مرتبه ی شغلی بالاتری داشت به بچه اش انگار بهای بیشتری میدادن تا پدر کارگر

الهی که همیشه حال دل همه خوب باشه   یعنی میشه یه روزی آرامش مهمون همیشگی دلهامون باشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم فرصت طلبی.چون بابای من لاستیک ماشین می فروخت چندتا از معلمامون با شوهراشون اومدن خونمون ازش لاستیک خریدن.چه روزای پر استرسی بود😅

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2728

بابای من که بیکار بود😏😏

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2740
شما هم چنین رفتارایی دیدین از معلما ؟

باید میپرسیدن تا بدونن چقد از هر دانش اموزا کمک ب مدرسه بگیرن

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
ببخشید اون دوران تموم شده ولی با این حرف شما به این قشر توهین میشه اصلا درست نیست.🙄

بذارتوهین بشه

لیاقتشون علاوه برتوهین یک کتک سیره

خیلی بیشعوربودن

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘

یا مثلا یکی از معلمامون بود 

همیشه سر کلاس خودش خوراکی میخورد 

بچه ها هم هس نارنگیای تو کیفشونو پوست میکندن میبردن براش 

اونم بیشتر تحویلشون میگرفت اون موقع 

وسطای سال میگفت بچه ها میوه هاتونو که میارین پوست نکنید درسته بیارین (زیاد بود خراب میشد )

واقعا عقلش نمیکشید که این بچه عقلش نمیرسه تغذیشو میده به من 

من حداقل نگیرم ازش 😐😐