2733
2734
عنوان

واقعا معلما فازشون چی بود شغل پدر میپرسیدن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3370 بازدید | 218 پست
من پسرم پیش دبستانی بود چون معلمشدن حامله بود بعضی اوقات میرفتم کمک معلم.یکبار به بچه ها گفت شغل باب ...

کاش میشد این درد رو به همه فهموند که چقد برای شونه های نحیف بچه ها سنگینه 😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس شما هم یکی یکی بچه هارو بلند کنین و بپرسین بابات چیکاره س  تقصیر شماهم نیست خانه از پای ...

من نیازی ندارم بچه ها رو بلند کنم ویکی یکی بپرسم.چون جایی هستم که همه ی خانواده هارو میشناسم.فقط گفتم تا بدونید این دستورا از بالاست.البته معلما حسود هم زیاد دارن.تقصیرشما نیست‌.خیلی اطلاع رسانیا ناعادلانه هست.

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
یک عدد معلم خوب می تونه هر سال کم کم 20 نفر ادم با شعور با فرهنگ تحصیل کرده تحویل جامعه بده معلم معل ...

واقعا خیلی از معلم ها نیاز به بازاموزی و ارتقای سطح دارن ... 🌹

2728
واقعا خیلی از معلم ها نیاز به بازاموزی و ارتقای سطح دارن ... 🌹

اری 🌹

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
کارتون واقعا درست بوده   فقط متعحبم کاربره مدافع میگه پرونده ها رو فقط مقام والا مدیر دسترسی دا ...

نه مگه حالا محموله قاچاق توش بوده،یه سری اطلاعت شخصی پدر و مادر و دانش اموز،من شماره های والدینم داشتم شبا باهاشون میحرفیدم،تازه مدیر خیلی هم کارمو دوست داشت

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
ادب را ازمعلمای بیشعور جامعه آموختیم لااقل بی وجدان نیستیم وپلید

عزیزم جمع نبند،همه شغلا خوب و بد داره

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2740

كلاس سوم ابتدايي بودم كه خانم يكي ازمعلما ازمون شغل پدرو ميپرسيد(به ايشون چه ربطي داشت خدا ميدونه)

من اون زمان پدرم بيكار بود.يكي يكي بچه ها كه جواب ميدادن تپش قلب من بيشتر ميشد.چون خجالت ميكشيدم بگم بيكاره جواب دادم "نميدونم".

كلي مسخره م كرد و جلوي بچه ها خفتم داد.خدا ازش بگذره.

خداروشكر ميكنم كه دخترم از اين لحاظ تو مدرسه مشكلي نخواهد داشت.

یا مثلا یکی از معلمامون بود  همیشه سر کلاس خودش خوراکی میخورد  بچه ها هم هس نارنگیای تو ...

خاک بر سرش 😐

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
من نیازی ندارم بچه ها رو بلند کنم ویکی یکی بپرسم.چون جایی هستم که همه ی خانواده هارو میشناسم.فقط گفت ...

یگانه عزیزم من شمارو میشناسم

واز دست به خیریتون قبلا شنیدم

اما این چه حرف بچگانه ایه که معلما حسود زیاد دارن عزیزم😂

ازشما بعیده فرزندم

کار بد بده حالا از هرکی سربزنه

قبول کنیم بعد منفیش واقعا بیشتره این سوال از بچه ها

ماکه نابود شدیم رفتیم

اما کاش بچه هامون این تلخیارو نبینن

به نظر من باید اون ادمایی رو می خوان به عنوان معلم بزارن تو مدارس اول چندین مرحله ازشون تست روانشناس ...

واقعا همین طوره خب

شوهر من ارشد برق خونده و تو هنرستان الکترونیک درس میده.

ولی تو دوره‌های تکمیلی کلی واحد روانشناسی و ... پاس کرده

الحمدلله علی کل حال 😊
یگانه عزیزم من شمارو میشناسم واز دست به خیریتون قبلا شنیدم اما این چه حرف بچگانه ایه که معلما حسود ...

فدات عزیزم.اخه خدایی دیگه خسته شدم بانک میرم معلماروفحش میدن.عکاسی میرم معلمارو فحش میدن.خانواده ها معلمارو با وزیر آموزش وپرورش اشتباه گرفتن.فکر میکنن همه چی دست خودمعلماست.الان حتی تومدارس دولتی پول گچ وتخته پاک‌کن رو خود معلما میدن.من هرچقدر ب دوستان دارم توضیح میدم ک‌این دستورا از بالاتره.باز دوستان حرف خودشون رومیگن

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞

بچه ها یه خاطره بگم بخندید

معلم کلاس دوم ما بهمون گفت کاردستی درست کنین ولی فقط یا باید لیف ببافین یا دستگیره آشپز خونه درست کنین

بعد همه بچه ها همینکارو کردن به جز من،

من یه لیف خیلی کوچولو مینیاتوری بافتم بعد سر کلاس بلند به من گفت: میمُردی یکم بزرگتر میبافتی؟

آخرشم همه لیفا و دستگیره هارو برداشت با خودش برد بجز مال منو😂