2733
2734
عنوان

واقعا معلما فازشون چی بود شغل پدر میپرسیدن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3395 بازدید | 218 پست

اره کار درستی نبود،اینم از نسل مظلوم و محروم دهه ۶۰،توی ۴۰نفر شاید ۴نفر مرفه و لاکچری داشتیم،خیلیا خجالت میکشیدن بگن باباشون چکارست،من معلم بودم تا قبل عقدم،هیچوقت از بچه ها نپرسیدم،توی پرونده هاشون واسه اینکه وضع مالی و سطح اجتماعیشون رو بفهمم میدیدم که محروما رو بیشتر هواشونو داشته باشم یواشکی توی خرید لوازم تحریر اینا،اینجوری بهتر بود بقیه بچه ها نفهمن بابای کی چیکارست شاید مسخرش میکردن

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کمک به مدرسه رو معلم نمیگیره عزیزم معاون میگیره  در ضمن همه ی این اطلاعات توی پرونده ی ثبت نام ...

منم نگفتم معلم میگیره که،،،

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2742
ببین مثلا پدرمن رفتگر.پدرشما پزشک.خب وقتی معلم این سوالو میپرسه میدونه من با چ تغذیه وبا چ امکاناتی ...

عزیزم ببخشید من‌نمیدونم شما اینطورید یا نه ولی اصلا ازین خبرا هم نبود اینجا ایرانه سوییس نیست شاید از ۱۰۰ تا مسئول مدیر معلم ۵ تا اینطوری باشن

یک عدد معلم خوب می تونه هر سال کم کم 20 نفر ادم با شعور با فرهنگ تحصیل کرده تحویل جامعه بده معلم معلم باشه بچه جمعه رو هم میخواد بره مدرسه 

ویه معلم نادرست می تونه کلی معتاد هرزه اشغال تحویل جامعه بده 

به گروه اولی که گفتم اونجور معلم ها رو باید پیدا کنن بزارن مدارس و دو برابرم یا سه برابرم حقوق بدن معلم فکرش تو شغل پدر بچه ها نباشه که چطوری می تونم خودمو ارتقاع بدم اونقدر باید حقوق بدن فکرو ذکرش پیشرفت و موفقیت بچه ها باشه صبح تا شب مطالعه بکنه برا موفقیت بچه ها

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2738

من بابام نظامیه تو خونه سازمانی زندگی میکردیم

تو مدرسه هم همه توی همون شهرک زندگی میکردن و همه باباشون نظامی بود

هیچ وقت با این سوال مواجه نشدم

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

من پسرم پیش دبستانی بود چون معلمشدن حامله بود بعضی اوقات میرفتم کمک معلم.یکبار به بچه ها گفت شغل باباهاتون رو نقاشی کنید یکی از پسرها هیچی نکشید .معلم یه لحظه نگاش کردبعد گفت یا شغل دایی عمو یا هرکسی که دوست دارید بعد هم اروم به من گفت یادم نبود پدرش پاکبان بود یعنی خیابونای  شهر رو جارو مبزد پسرش با وجود اینکه کوچیک بود خجالت میکشید .یکی از بچه ها هم دیدیم الکی فقط خط خطی میکنه خانم گفت پسرم هرچی دوست داری بکش خط خطی نکن گفت آخه نمیدونم کار بابام چطوریه تا بحال ندیدم آخه مامانم همش میگه بابام رفته کمپ.بعد که از مادرش پرسیده بود مادرش گفت که هرچند ماه یکبار باید شوهرمو ببریم برای ترک کمپ

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده
اره کار درستی نبود،اینم از نسل مظلوم و محروم دهه ۶۰،توی ۴۰نفر شاید ۴نفر مرفه و لاکچری داشتیم،خیلیا خ ...

کارتون واقعا درست بوده   فقط متعحبم کاربره مدافع میگه پرونده ها رو فقط مقام والا مدیر دسترسی داره شما لابد پارتی داشتی پرونده هارو دیدی  خلاصه خدا خیرت بده

من ۱۲ ساله معلمم تا حالا نپرسیدم 

پدر و مادرم مدیر مدرسه هستن یعنی تاکید کردن همچین سوالی پرسیده نشه 

خودشون از خونواده ها موقع ثبت نام میپرسن 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
2706