2733
2739
عنوان

مامانایی که بچتون رو از پوشک گرفتین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 51 پست
وای خوش ب حااااالت.من ک دوماهه جونم در اومده😭چند وقتش بود گرفتی؟

دوسال ونیم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظر شخصی من و تجربه م جفتش بلا استفاده س پسر من نمیشه روش الکی خریدم فقط.شورتم ب نظرم ب درد نمیخور ...

حتما میبینم. یعنی توالت فرنگی هم استفاده نشد؟  آخه فک میکنم خودشون نمیشینن اونطوری باید به زور بشونیمشون یه جایی 

2731
دوسال ونیم

من ۱۸ماهگی شروع کردم الان۲۰ماهشه پیشرفت کرده اما همچنان هرزگاهیی زیرآبی میره🤭

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
چندوقتش بود بچه ت؟

۱۸ماه یه هفته بعد بردم واکسن زدم پوشک بستم هرچی گفتم جیش کن تو پوشک با دست نشون میداد دستشویی رو چقد ناراحت شدم واکسن ۱۸ماهگی هم سنگینه بلندش کردم بردم گریه کرد دلم سوخت، الانم جلو چشممه

منم میخوام دخترمو از پوشک بگیرم ۲ سال و پنج ماهشه ولی چون یه دختر ۴ ماهه هم دارم هنوز اقدام نکردم. نمیدونم تا سه سالگیش صبر کنم یا نه؟ چون همش باید به اون یکی شیر بدم و ... میترسم نتونم هی ببرمش دستشویی. اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم. 

2740
حتما میبینم. یعنی توالت فرنگی هم استفاده نشد؟  آخه فک میکنم خودشون نمیشینن اونطوری باید به زور ...

ن عشقم واسه من ک استفاده نشد البته من خداروشکر زیاد  هزینه نکردم و از این گرونا و تشکیلاتی ها نخریدم

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
۱۸ماه یه هفته بعد بردم واکسن زدم پوشک بستم هرچی گفتم جیش کن تو پوشک با دست نشون میداد دستشویی رو چقد ...

چقدر خوب آفرین بهش.اخی عززززیزم من بعد از واکسنش شروع کردم.جای خوابشو جدا کردی؟من جدا کردم قبل واکسن.شیرشم تازگی گرفتم مونده پوشک

منم میخوام دخترمو از پوشک بگیرم ۲ سال و پنج ماهشه ولی چون یه دختر ۴ ماهه هم دارم هنوز اقدام نکردم. ن ...

یکی از تاپیکای کاربر مامالی درباره ی از پوشک گرفتن بچه توی سن ۳سالگی هست ،بخونش کامل توضیح داده

راستی مامالی توی همین تاپیک پست گذاشته 

2706