2752
2734
اره درسته در حریانم  یه عده طلبکاری و توهین کردن ب بقیه  رو افتخار میدونن ولی ادب من بهم ...

شما توی پست خودتون فقط  نگفتید که استار تر با ملایمت رفتار کنن

من رو مخاطب قرار دادین و قضاوت کردین که نیاز به آرامش دارم و نی نی سایتی بازی در آوردم 

این قضاوت شما راجع به من و کنایه زدن تون از همون ادب و شعور تون تراوش میشه ؟ 

بله رفتار کلی من به شخصیت من منوط میشه اما رفتار من با دیگران به میزان شعور مخاطب هم بستگی داره 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما توی پست خودتون فقط  نگفتید که استار تر با ملایمت رفتار کنن من رو مخاطب قرار دادین و قضاوت ...

بله قطعا صلاح دیدم راجب کامنتاتون نظر بدم

چون خیلی بی ادبی بود و شایسته نبود استارتر اون حرف رو ب جاریش بگه

من در پاسخ اینکه گفته عذرش رو بخواه و... فقط گفتم شاید برای کمک میاد بقیه اش رو خودش ادامه داد و ا ...

اما تو بهشون بی احترامی کردی 

داری بهش میگی نیاز به آرامش داری 

میگی نی نی سایتی بازی در نیار 

درحالی که به نظر من خودت آرامش بیشتری لازم داری 

الانم تاپیک اومده توی بروز رسانی ها و کانت هارو خوندم و کامنت شما رو هم کامل خوندم 

بله قطعا صلاح دیدم راجب کامنتاتون نظر بدم چون خیلی بی ادبی بود و شایسته نبود استارتر اون حرف رو ب ج ...

اصلا کامنت من توش بی ادبی نبود 

اما کامنت شما چرا 

میبینی حرفی برای گفتن و توجیه معقولی برای رفتار زشتت نداری حاشیه نرو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان خودتون رو خیلی باشعور فرض کردین ؟!😂

من اونقدر اعتماد به نفس دارم که خودم چیزی فرض نمیکنم و در مورد خودم مطمئن هستم 

اینکه شعور و ادب  کافی رو دارم 

اما در مورد شما چرا فرضیات دارم و داشتم 

اینکه شعور داری یا کلا فاقد شعوری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اونقدر اعتماد به نفس دارم که خودم چیزی فرض نمیکنم و در مورد خودم مطمئن هستم  اینکه شعور و ا ...

فرضیات خودت رو لابد ارزشمند هم  میدونی؟

ولی فرضیات خودت فقط برا خودته

از کامنت اولتون من برداشتم رو راجب شخصیت شما متوجه شدم و از نظر من فرضیات شما چیز قابل اهمیتی نیست

در هر صورت من قصدم راهنمایی به استارتر بود نه گوش کردن ب صحبتهای شما پس چه بهتر که این بحث رو خاتمه بدم و دیگه وقتم رو با خوندن و پاسخ دادن ب کامنتهای شما تلف نکنم ولی شما همچنان میتونین ب اظهار فضل تون ادامه بدین😂

روز خوش

اما تو بهشون بی احترامی کردی  داری بهش میگی نیاز به آرامش داری  میگی نی نی سایتی بازی در ...

اره آرامش من مهمتر از اینه که با شما یا اون کاربر بحث کنم

به دفاع از همدیگه بپردازید من جمع ارزشمند شمارو ترک میکنم،،😂

بامن خوبه اما اون قد صمیمی نیستیم و اینکه با بخیه معذب میشم  ب همسرم هم گفتم جدی نگرف گفت ...

اومدن بهونه بخیه‌هاتو بکن اصلا پانشو. اتفاقا ازش بخواه غذا بپزه. خودش میره

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
2706