2737
2734
عنوان

مامانایی که بچتون رو از پوشک گرفتین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 51 پست
خوش به حالت . رمز موفقیتت چی بود؟

من روز اول باز گزاشتمش وقتی شلوارش خیس میشد خودش بدش میومد میفهمید کار بد کرده دعواش نمیکردم خودش بدش میومد از روز دوم خودش میگف جیش دارم اما تو دستشویی گریه میکرد تا کارشو بکنه دیگه بیرون جیش نکرد از روز سوم دیگه خودش راه افتاد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
منم میخوام دخترمو از پوشک بگیرم ۲ سال و پنج ماهشه ولی چون یه دختر ۴ ماهه هم دارم هنوز اقدام نکردم. ن ...

به نظر من تحت فشار نزارش خصوصا که یه بچه کوچیکترم دارین. بزار به وقتش. میگن ۳ سالگی خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه جدا نکردمو شدیدا وابسته اس به من 

ای وای خیلی بده اذیت نمیشی؟

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
من روز اول باز گزاشتمش وقتی شلوارش خیس میشد خودش بدش میومد میفهمید کار بد کرده دعواش نمیکردم خودش بد ...

چند روز اول خیلی سخته اما ارزش داره هم بچه راحت میشه هم خودت

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728
منم میخوام دخترمو از پوشک بگیرم ۲ سال و پنج ماهشه ولی چون یه دختر ۴ ماهه هم دارم هنوز اقدام نکردم. ن ...

عزيزم به نظرم تا سه سالگيش صبر كن

وقتي نوزاد جديد به دنيا مياد ناخوداگاه بچه بزرگتر دچار اضطراب ميشه، اين پروسه هم همراه استرس و اضطرابه واسه بچه، بهش فشار مياد

اون موقع خيلي بهتر هم همكاري ميكنه

دوست داشتي تاپيك من رو بخون، لينكشو تو كامنت قبليم گذاشتم

عكس جفتش رو تو صفحه اول اين تاپيكم گذاشتم دختر من به كمك اين دو تا وسيله خيلي زود ياد گرفت بدون كثي ...

ممنون عزیزم از راهنماییات 😍🌹

ارتفاع توالت فرنگیش مناسبه؟ بزرگ نیس؟

2740
چرا اذیت میشم الان ۹سالشه یه دختر ۲ماهه هم دارم ولی خودمم وابسته ام شدید تو یه اتاق دیگه خوابیدنی نگ ...

بعد میبخشی ها اگرم دوس نداری ج نده موقع رابطه تون چیکار میکنین؟من دلیل اصلیم واسه جدا کردن همین بود 

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
بعد میبخشی ها اگرم دوس نداری ج نده موقع رابطه تون چیکار میکنین؟من دلیل اصلیم واسه جدا کردن همین بود& ...

عزیزم فعلا که هر دومون به خاطر بعضی شرایط کلا سرد شدیم ولی رابطه رو هر وقت که تونستیم انجام میدیم 🤭مثلا بعد خواب بچه میریم تو اتاق 

عزیزم فعلا که هر دومون به خاطر بعضی شرایط کلا سرد شدیم ولی رابطه رو هر وقت که تونستیم انجام میدیم 🤭 ...

انشاءالله ک حل میشه مشکلتون البته فکر کنم شما از من بزرگتر باشی ولی ب نظرم هییییچوقت رابطه رو با سازر مسائل زندگی قاطی نکن و خودت پیش قدم شو چون یکی از مهم ترین پایه های زندگی زناشوییه💖ببخش عشقم قصد جسارت نداشتم💋💋

عزیزم . خیلی اذیت داره میدونم. ببخشید تبدیل توالت چه کارایی داره؟ 🤔 

روی توالت فرنگی میذاری بچه راحت میشینه لگنش هم دقیقا یه توالت فرنگی کوچیک مارک سامر گرفتم سیفون هم مثلا داره اما میاره سر سفره میشینه روش😂😂😂

2706