2726

سلام میخاستم برا بچم ازین توالت فرنگیای بچگونه بگیرم و شورت آموزشی . ممنون میشم اگه نکته ای لازمه برا مدلش بگید یا مارک خوبی مثلا؟ چند تا مدل توالت فرنگی تو نت دیدم یه جوریه انگار پاهای بچه خیلی باید باز بشه مثل صندلی نبود اذیت نمیشه یا همه همینطوریه؟ ارتفاعشون خوبه؟ نمیخام اذیت بشه و زده بشه از دستشویی رفتن.

شورت آموزشی هم دیدم چندتا نظرات خوب نبود مارک خوب چی پیشنهاد میدین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۷سال قبل بچه مو که از پوشک گرفتم فقط یه هفته کارم سخت شد هر یه ربع بچه رو میلردم دستشویی و میاوردم تو ۱۸هفته پسرمو جدا کردم‌‌ و درسته یه هفته سختی کشیدم ولی خیلی راضی بودم 

2728

ب نظر شخصی من و تجربه م جفتش بلا استفاده س پسر من نمیشه روش الکی خریدم فقط.شورتم ب نظرم ب درد نمیخوره چون بچه حس میکنه هنوز پوشک تنشه و همون تو کارشو میکنه.ی تاپیک دارم در این مورد برو بخون اگر خواستی

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

من بدون همه اینا تو یه هفته کامل از پوشک گرفتمش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من توالت فرنگی دارم تبدیل توالت هم دارم شورت هم خریدم پسرم نگفت😢😢😢دکترش هم گفت ولش کن زوده

چندوقتشه؟

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
من بدون همه اینا تو یه هفته کامل از پوشک گرفتمش

وای خوش ب حااااالت.من ک دوماهه جونم در اومده😭چند وقتش بود گرفتی؟

من ۷سال قبل بچه مو که از پوشک گرفتم فقط یه هفته کارم سخت شد هر یه ربع بچه رو میلردم دستشویی و میاورد ...

چندوقتش بود بچه ت؟

2706