2752
2734

هفته پنجم هستم و تا الان دکتر نرفتم ، قبل از اقدام رفتم فولیک اسید داد ولی باردار ک شدم هنوز نرفتم 

بذارم واسه تشکیل قلب برم ؟ یا زودتر برم دارویی چیزی بده ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

8هفته برو

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

الان باید بری 

بعد ۷  ۷ هفته برا قلب

۱۲ هفته ان تی 

۱۸ انومالی 

بعد ۲۸ هفته 

بعد ۳۴ هفته

هفته های اخرم هر هفته یکبار 

اینا روتینه تو یه بارداری طبیعی اگه خدایی نکرده مشکلی باشه خیلی بیشتره ویزیتا

من واسه بارداری اولم هفته ششم که متوجه شدم رفتم،واسم سونوی تشکیل قلب نوشت که هشت یا نه هفته باید بری.

واسه دومی صبر کردم سونوی تشکیل قلب رو هم رفتم بعدش رفتم پیش دکترم واسم سونوی آنومالی نوشت.

اگه استرسی نیستی سونوی قلب رو بده بعد برو،سونوی قلب رو حتی دکتر عمومی هم می‌تونه بنویسه برات.