2737
2739
مبارکه خوش قدم باشه انشاالله😍 ای کاش منم یه روز مادر میشدم اما این اتفاق هرگز نمیفته. 😭😭😭

سلام عزیزم یکم دیره واسه جواب دادن ولی چون حرفت ناراحتم کرد دارم میگم ...این حرفی ک زدی ناشکریه هاا هواست هست هیچ وقت از رحمت و لطف خداناامید نشو خدارو بااین حرفاازخودت دلگیر نکن عوضش برو درخونش بگو هرچقدر پسم بزنی من بازم میام محکم تر وباامیدبیشتر وایمان قوی تر مطمعن باش ک بچه دارمیشی این دوره انقدر علم پیشرفت کرده ک همه ب امید خدامادر میشن من خودم 8ساله منتظرم منم ناامید شدم گله کردم شکایت ولی باز پناهی جزخودش نداشتم سعی کردم با امیدو ایمان قوی تر برم سمتش بنده ای بهتری باشم براش تا اونم جایزه م رو بده 😁الان ب این نتیجه رسیدم اول خدابعد انبیاءو درمان و تازگیا با علم قانون جذب و شکر گزاری اشناشدم و مطمعنم ک من یکی از مامانای ایندممممم 😍ب شماهم پیشنهاد میکنم یاعلی بگی وذهنت رو مثبت کنی ب امید خدا و لطف و محبتش هممون مامان میشیم 😍😍😍😍چقدر زیاد شد😅

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم یکم دیره واسه جواب دادن ولی چون حرفت ناراحتم کرد دارم میگم ...این حرفی ک زدی ناشکریه هاا ...

ممنونم خانم مهربون که انقدر وقت گذاشتی. 

انشاالله 🙏توکل به خدا❤️ 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 
2728
منم همین تصمیم و دارم و نمیزارم بچه رو ببینن  با اینکه میدونستن باردارم دعوا راه انداختن تا بچ ...

فقط شوهرتو بچسب و باهاش دوست باش 

اصلااا نزار ببیننش 

اگرم ی زمانی مجبور شدی نشونشون بدی حسابی ب غلط کردن بندازشون 

من ک ۱۱ روز دیگه میزام افتادن ب ی پاچه خواری ای ک نگو

کاربر سابق samakhanomamمتاسفانه بخاطر گزارش اشتباه تعلیق شدم
فقط شوهرتو بچسب و باهاش دوست باش  اصلااا نزار ببیننش  اگرم ی زمانی مجبور شدی نشونشون بدی ...

بسلامتی انشالله فارق شی  

خاواده شوهر من اینطور نیستن کلا واسشون مهم نیست خیلی پروین یهو میان خونت میشینن انگار نه انگار درم بلز نکنی زنگ همسایه هارو میزنن ولی من این اواخر کلا نه تلفن نه خونه رو جواب نمیدم حتی اگه زایمان کنم پاشن بیان در واحد رو هم باز نمیکنم

البته اینقدر با احساسات شوهرم بازی میکنن که ما داریم میمیریم دست خودمون نیست زنت حساسه تو بیا پیشمون شوهر منم احمق باور میکنه در صورتیکه حتی یه قرص هم نمیخورن جفتشون تو این کرونای میرن تو پارک میشینن

من چندین بار حالم بد شد که بیمارستان بستری شدم آپاندیسم ترکیده بود مادر شوهرم پا نشد بگه این دختر چشه در این حد ظالمن منم میخوام مثه خودشون کنم 3سال عذابم دادن بسه دیگه

2740
بسلامتی انشالله فارق شی     خاواده شوهر من اینطور نیستن کلا واسشون مهم نیست خیلی پروین یه ...

شماهم انشالله بسلامت فارغ شی ن مال من ب این وحشتناکی نیستن 

کافیه پسرشون و من بی محلشون کنیم 

۳ سال باهم بودیم واقعا حرصم دادن ولی از وقتی جدا شدیم همه چی افتاده دست خودم 

بهترین کارو میکنی عزیزم 

ن نترس شوهرای ما احمق نیستن اگه احمقن چرا برا ما ۳ متر زبون دارن 

خودشونو میزنن حماقت برا خانواده هاشون

کاربر سابق samakhanomamمتاسفانه بخاطر گزارش اشتباه تعلیق شدم
حتما خوشحال شده 😂من بامادرشوهرم قهر بودم بعد فهمیدم حامله ام با خاله شوهرم خیلی خوب بودم بهش گفتم و ...

چه حس خوبی گرفتم از این حرکت..کاش رابطه همه عروس و مادرشوهرا خوب بشه الهی امیین

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
2706