2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تا اقدام به بارداری میکنم شوهر م میره خونه باباش میگه زنم حاملس یه بار دو روز عقب انداختم آبرومو بردهمه زنگ میزدن تبریک می گفتن منم کلی دعواش میکنم به خاطر این اخلقش😔😢همه به من حرف میزنن میگن تا عقب میندازی میگی حاملم 

دیگه کی میخاسی بگی.حتما زلیمان ک کردی😃

با دقت بیشتری صحبت کنیم 

درسته مادرهمسر شما ممکنه آدم خبیثی باشه 

ولی اینجا کلی خانم منتظر هستن که بچه دار بشن و نمیشه 

کلمات اجاق کوری و ترشیده  و .....

از فرهنگ لغاتمون دور بریزیم

از یه نفر عصبانی هستیم 

ممکنه با این نوع کلام ناخواسته باعث رنجش کلی آدم دیگه بشی

2731
منم اندومتریوز داشتم.قبلش هم کبست تخمدان عمل کرده بودم.خلاصه رفتم چندتا دکتر.هرکی یه چی می گفت.آخرش ...

دکتر منم اقصی ست خیلیا جواب گرفتن بدون آی وی اف ولی نمیدونم چرا من جواب نگرفتم گفته بیا آی وی اف که اونم کرونا اومد موندم هنوز

منم هفته ی دهم گفتم به هردوتا خانواده .با اینکه با مادرشوهرم رابطم خوب نیست اما خب دلمم نیومد بهش نگم حقشه بدونه کلی ذوق کردن حتی برا من و نی نی کادو هم خرید .اما ادمیه که دخالت زیاد میکنه اما من از الان همش میگم که دوس ندارم تو تربیت بچه دخالت بشه اینو بخور اینو نخور اینجوری کن اونجوری کن یبارم گفت وا مگه ما بچه هامون بد بزرگ شدن منم خیلی راحت گفتم من دوست دارم به روش خودم بزرگ کنم به مامانمم میگما 

من تا اقدام به بارداری میکنم شوهر م میره خونه باباش میگه زنم حاملس یه بار دو روز عقب انداختم آبرومو ...

ببخشید خندم گرفت.😁 حالا برعکس شوهر منه .راضی نیست حتی خانواده ش هم بدونن

خدایا شکرت🖤
مبارکتون باشه ....واسه منم دعاکنید فردا میرم دکت واسه انتقال جنین هام ....دعاکنید باردارشم 😔واقعا خ ...

چی شد اخر 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2740
من تا اقدام به بارداری میکنم شوهر م میره خونه باباش میگه زنم حاملس یه بار دو روز عقب انداختم آبرومو ...

وای شوهر منم ی دفعه زدم رفت پر کرد اونام همش زد میزدن چیشد چیشد گفتم دروغ گفته 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

وای چشام درومد تا ۲۳ صفحه خوندم🙄

منمپارسال همین موقع فهمیدم باردارم ۴ماه بعداز عروسی دقیقا روز ۲۸ که باید پری میشدم بی بی چک زدم مثبت شد.خانواده خودم و مادرشوهرم اینا خونمون بودن کلی ذوق کردن کل کشید مادرشوهرم و خواهرشوهرم.خیلی هم هوامو داشتن.ولی ناخاسته روز تاسوعا و عاشورا هی میگف چرا انقد میترسی والا ما کی اینجور بودیم از الان خودت رو شل گرفتی تا کی؟(دکتر بم گفته بود اگ باردار شدی استراحت کن)

به زور رفتم پشت سر هییت ۳ ساعت پیاده روی روز عاشورا هم ۳ ساعت.شبش هم رفتم مسجد آخر شب افتادم خونریزی و بچه سقط شد😭الانم زیر بار نمیرن ک مقصرن

یکسالم هست دارم اقدام میکنم و نمیشه و بازم تیکه بارونم میکنن😭

تصمیم گرفتم ان شالله به همین زودیا باروار شدم تا قلب بچه تشکیل نشده بهشون نگم

افرین من باردار بودم همون اول به خانواده شوهر گفتم انقد اذیتم کردن یه ماهم بوداااا جاریام زنگ میزدن ...

اذيتت نكردن ذوق داشتن ديگه شماها هم بدترين حالت ممكن رو در نظر ميگيريد بيخيال بابا ذوق همو كور نكنيد

اذيتت نكردن ذوق داشتن ديگه شماها هم بدترين حالت ممكن رو در نظر ميگيريد بيخيال بابا ذوق همو كور نكنيد

خوشگلم چندتا پست بعدش توضیح دادم بی زحمت بخون🤗

البته فقط یه نفر خیلی اذیتم کرد

تو سه ماهگیم هم زنگ زد اول انقد فضولی کرد فضولی کرد اخرش هرچی از دهنش دراومد بارم کرد منم انقد حالم بد شد طپش قلب گرفتم انقد بالا اوردم خوب نمیشدم رفتم بیمارستان بستری شدم

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....