2752
2734

به نطرتون راست میگن؟ جالبه هر دو هم مخالفن  وضعیت اقتصادیمون خوبه خداروشکر ولی مثلا میگن میخوای خودتو  تو دردسر بندازی که چی  برای نمک زندگی یه دونه کافیه  میخوای چکار  ،     هر جا میرم میبینم مامان بزرگ و  بابابزرگها میگن بیار  زن و شوهر میگن نمیخوایم  مال ما برعکسه والا 🙄🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت باید تصمیم بگیری

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

شرایطشو داری بیار به حرف دیگران توجه نکن دو فردای دیگه ک رحمت امادگی بچه دار شدن نداشته باشه و نتونی میگن اع چرا نیاوردی اشتباه کردی 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

بچه دار شدن یا نشدن تصمیمیه که هیچکس جز زن و سوهر نباید حق دخالت داشته باشن

اگر میبینید اطرافیانتون میتونن شما رو تحت تاثیر قرار بدن، پس هنوز اونقدر بزرگ و مستقل نشدید و صلاح نیست بچه دار بشید. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

وقتی شرایطشو داری چرا نیاری؟ من سه تا دارم، اینقدر دوست داشتم یه دختر دیگه هم میاوردم، حیف که سن و سالم اجازه اینکارو نمیده 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706