2737
2739
شماهم انشالله بسلامت فارغ شی ن مال من ب این وحشتناکی نیستن  کافیه پسرشون و من بی محلشون کنیم&n ...

فدات شم ممنونم عزیزم  

من به هرکس میگم خانواده شوهرم اینطورن میگن مال من در این حد نیستن  

با هیچکسی غیر خودشون ارتباط ندارن همه رو بد و بی چشم و رو میبینن محبتشون فقط ظاهری به همدیگه عروس و داماد و کلا آدم حساب نمکینن

با اینکه از نظر مالی و فرهنگی از همه پایین ترن

به شوهرم کمک نمیکنن میگن پدر زنت داره اون باید کمکت کنه

انشالله خدا به هممون کمک کنه از شر همچین خانوادهای در امان باشیم

حتما خوشحال شده 😂من بامادرشوهرم قهر بودم بعد فهمیدم حامله ام با خاله شوهرم خیلی خوب بودم بهش گفتم و ...

آخی عزیزم چقدر خوب   از قدیم گفتن گذشت از بزرگان خیلیه که پا شده اومده 

مادر شوهر من شوهرم با ذوق و شیرینی رفته بود بهشون گفته بود فرداش اومد خونه مون حتی حالم و نپرسید و یه تبریک هم نگفت تازه با توپ پر و ادعا اومد نشست واسه فضولی بعدش من به شوهرم گفتم اونم بهشون گفت هم پدر شوهر هم مادر شوهر بعد یه هفته زنگ زدن که تبریک بگن من جواب ندادم و دیگه جواب نمیدمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم چقدر خوب   از قدیم گفتن گذشت از بزرگان خیلیه که پا شده اومده  مادر شوهر من شو ...

چه بد 😟آخه مگه از نوه شیرین تر هم هست واسه پدربزرگ مادربزرگ 😓مادرشوهرمن از حق نگذرم شاید یکم از من خوشش نیاد ولی جونشونو واسه بچهام میدن

فدات شم ممنونم عزیزم     من به هرکس میگم خانواده شوهرم اینطورن میگن مال من در این حد نیست ...

اره خانواده خیلی مهمه 

انشالله پا قدم نی نی خیر باشه خدا انقدددد ب خودت بده محتاج اونا نباشی اصلااا و غرق خوشبختی خودت باشی❣❤🥰

کاربر سابق samakhanomamمتاسفانه بخاطر گزارش اشتباه تعلیق شدم
2731
اره خانواده خیلی مهمه  انشالله پا قدم نی نی خیر باشه خدا انقدددد ب خودت بده محتاج اونا نباشی ا ...

انشالله واسه ههمون عزیزم

این کرونا خیلی هارو زمین زده

ممنونم از دعای زیباتون