2733
2734

من که میدونم ایشون قوی هستن وقطعا بیماریشون رو شکست میدن

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

به نظرم تاشون نکنید چون تاالان شاید چند تاپیک دیگه زده شده باشه  تگ کردن. 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

واقعا؟

خدای من خیلی ناراحت شدم 

من میشناسمش و اتفاقا خیلی هم دوستش دارم 

امیدوارم اینطور نباشه واقعا 

اگر هم هست که امیدوارم هر چه سریعتر سلامتیشونو بدست بیارن

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊

@خربوریدان    

ترنج بینظیرم امروز متوجه شدم و خواستم بگم یادت نره ما پیشتیم همیشه همه جا در هر شرایطی حتی از راه دور خب؟؟؟؟

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2706