2733
2734
عنوان

تو رو قرآن بیاید راهنماییم کنید تو رو امام حسین

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 163 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگی ک شر ب پا بشه ؟؟؟

نباید تنها میرفتی ربطی نداره کی باشه !!

حالا ک رفتی و چیزی هم نشده ولش کن 

مگه هر چیزیو باید به هر کی گفت 

چند سالشه؟

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
اگه آبروم رفت چی

بنظرم اگه اول خودت به شوهرت بگی و کامل قضیه رو تعریف کنی بیگناهیت ثابت میشه اما اگه اون بره به همه بگه شوهرت و همه به تو میگن تو گناهکاری🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
2731
به همسرت نگو . ولی دیگه تنهایی اونجا نرو. حتی اگه شده خونه غذا درست کن بده همسرت براش ببره. اگرم هم ...

کوفتم خورد . واسه چی غذا بفرسته

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2740

معلومه ک‌نباید بگی خدا ستار العیوبه تو هم باش

اینجوری هم خودتو خراب میکنی هم اون رو 

رابطه ات با این خانواده رو قطع کن فقط

اگر بگی خدایی نکرده شوهرت بره دعوا تو دعوا اتفاقی بیفته برای شوهرعمه میدونی چ قد درگیر دادگاه و دیه میشید 

هر چیز نشاید گفت

همه چی بستگی به شناخت خودت از شوهرت داره اگه میدونی بعدا به روت میاره یا ممکنه یه دعوای خونین راه بندازه نگو ولی اگر پشتته حتما بگو مردک حساب کار دستش بیاد 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.