2737
2739
عنوان

تو رو قرآن بیاید راهنماییم کنید تو رو امام حسین

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 163 پست
شوهرم اگه بهش میگفتم مخالفت نمی‌کرد الآنم سر کار بود چون بهش اعتماد داشت

نمدونم اصلا نمیتونم تصور کنم.از یک طرف بگی ممکنه اتفاقای تلخ بیوفته از طرفی نگی ممکنه‌بعد ها شوهرت بفهمه بهت بی اعتماد بشه.

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخاسته امتحانت کنه مرتیکه بیشرف ک اگ دور از جونتون اهلش بودید خدای نکرده کار خودشا کنه ولی وقتی دیده براش بد میشه گفت شوخی کردم 

آخه این چ شوخیه مرتیکه بیشرف 

گرنگهدار من آنست ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ‌نگه میدارد.
2728

ببخشید خواهرم خواهشا به همسرت نگو 

چون هزار تا فکر میاد سرش 

رفت آمد تن کم کنید باهاشون و اصلا باهاش هم صحبت نشین تو جمع 

و بعد ها اگر همسرتون پرسید که چرا با فلانی اینجور رفتار میکنی یا هرچی

بگو احساس میکنم هیزه که شوهرتون هم دستش بیاد

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
اره میترسم بعدن اگه دعوا کردیم همین تهمت بهم بزنه و بگه لابد فلانی کاری باهات کرده چون آدم بددهنیه

اصلا به هیچ وجه به شوهرت نگو فقط شما و اون آقا از این قضیه خبر دارین اون که نمیگه و شما هم نگو بذار پنهان بمونه ولی عزیزدلم خواهرم هیچ وقت هیچ وقت با دید خوب به همه نگاه نکن یه درصد احتمال شیطانی بودن واسه همه قائل باش اینبار خدا بهت رحم کرده وگرنه تا عمر داشتی باید کابوس میدیدی من بعد خونه‌ی که مرد تنها توش هست خونه خاله عمه عمو دایی دوست فامیل آشنا نرو اصلا ولی با عمه اینا کلا قطع رابطه کن فقط اگه جای عمه رو تنها دیدی باهاش در حد سلام علیک باش ولی رابط رو خیلی کم کن مگر جایی مجبور باشی تحمل کنی 

یعنی اون می‌ره میگه 

نه 

حتی ممکنه بزنه زیر همه چی و‌بگه زنت هوایی شده چرت و پرت میگه 

شوهرتم دوتا بخوابونه درگوشش و اون بره شکایت کنه و دیه بگیره 

و بعد پشیمونی سودی نداره 

سنگ بذار روش تموم بشه بره 

گاهی شیطان میره تو جلد آدم دیگه اونم الان پشیمونه همین ک کاری نکرده و گذشت کرده تو هم بگذر از اشتباهش 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
2740

بنظرم بش نگو

من این مورد برام پیش اومد خودم متهم شدم که کرم از خودشه

درحالی که اون طرف من داییم بود وقتی اومد خونمون مادرم نبود صدام کرد گفت بیا رفتم پایین گفت کسی نیس بیا تا کسی نیس پیشم باش 

خواهرم خونه بود میدونه من با چه ترسی از دستش در رفتم واومدم درو قفل کردم تا ادن رفت بعد به مادرم گفتم رفت به مادربزرگم گفت اونا هم بدون اینکه رو در رو کنن گفتن که دخترت خودش کرم داره

اما اما خدا جای حق نشسته یه سال بعدش جوری ابروش رفت که خودشون فهمیدن کی زاست گفت کی دروغ

وخدایی که به شدت کافی است....

کاری نکن که بعدها پشیمون بشی ..نگو به شوهرت به یکی دیگه بگو ...حداقل یه شاهدی داشته باشی ...چه شوهرت بددهن باشه چه نباشه نگاهش بهت عوض میشه ...فقط یکی بدونه این ماجرارو

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
بگی ک شر ب پا بشه ؟؟؟ نباید تنها میرفتی ربطی نداره کی باشه !! حالا ک رفتی و چیزی هم نشده ولش کن&nb ...

چهل و خورده ای سن داره .حالم بده می‌سپارمت ب قرآن یه عمر با ابرو زندگی کردم حالا این لابد میخاد آبروم لکه دار کنه چون دختر خودش یه جن د ه هست