2737
2739
سلام دوستان خوبین  انگار تاپیک انرژیش خیلی مثبته که همه سریع باردار میشن خدارو شکر  من د ...

ایشالا که این دفعه به نتیجه میرسه‌. میشه لطف کنی بگی سقط های قبلیت چه جوری بوده؟ تو چند هفته و به چه دلیل؟

آخه منم دقیقا دوتا سقط داشتم!!! دلیلش رو نمیدونم. البته بار اول چند سال پیش یه بارداری ناخواسته بود، ولی این بار هم که خواسته بود باز همونجوری شد. تو همون هفته های اول... 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما یه سوال  کسی اطلاع داره که حتما باید رفت مرکز بهداشت یا نه ؟  مرکز بهداشت برای خان ...

عزیزم تو شهر ما تمام کارایی که متخصص انجام میده مثل آزمایش نوشتن و سونو رفتن رو انجام میده مگر اینکه کسی مشکل خاصی داشته باشه بعد واسه ماه آخر واسه زایمان میگه خودتون برید پیش یه پزشک

عزیزم انشالا به سلامتی مثبته و سالم بغل بگیریش  سقطات دلیلش چی بود ؟

مشکل انعقادی فاکتور ۵ دارم ،احتمال زیاد از اون بوده باشه ،دکتر بهم گفت یه هفته بعد برم برای ساک بارداری اگر اوکی بود اول انکسوپارین رو شروع کنم ،البته اسپرین رو خیلی وقته مصرف میکنم 

2728
قضیه بوداره بگیر ببین داخلشون رطوبت گیر دارن یا نه

لوبیا جون من چی کار کنم چرا مثبت نمیشهههه

امروز 16 امه هنوز منفیهه . عکس بالا مال ماه پیشه

https://uupload.ir/files/9pgr_۲۰۲۰۱۱۲۵_۱۲۰۸۵۴.jpg

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
بله عزیزم،۱۰سیکل کیت رنگ گرفت شروع کردم اقدامو.تا ۱۲ سیکلم که کیت کمرنگ شد هر۱۲ساعت اقدام کردم،درمجم ...

مرسی از جوابت گلم😊

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
فترس جون دوساعت بعد از صبحانه قندم ۱۳۴ بود و ناشتا هم ۱۲۴ @fotros313    

بنظررم انقدر بالا نیست ولی بازمم ی دکتر غدد بری بد  نیست رژیمو رعایت کن و پیاده روی کن 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2740
وندفو خیلی عالیه عزیزم ،من پریروز مدیکور کامل منفی بود حالا خیر سرش همیشه هاله میندازه هااا،ولی دیرو ...

حالا من اسمشو یادم رفته بود دقیق، به همسرم گفتم وینستلو فک کنم میگفتن تو نی نی سایت ولی مطمین نیستم . گفت میپرسم چه مارکایی دارین شبیش بود میگم همونو بده :))). که واسه بی بی چک خود داروخونه داده گفته این خیلی عالیه 

ایشالا که این دفعه به نتیجه میرسه‌. میشه لطف کنی بگی سقط های قبلیت چه جوری بوده؟ تو چند هفته و به چه ...

عزیزم یکی از علتهاش که گفتن از اسپرم ضعیفه و ما برای همسرم همه کار کردیم و حتی عمل واریکوسل هم کرد ،تو ازمایش اخرش موروفولوژیش بازهم پایین بود اما بقیه فاکتورها خیلی خوب بود و تعدادش هم زیاده و دکتر گفت خوبه وضعیت

سقط اولم توی ۱۲ هفتگی ایست قلبی کرد،سقط دومم هفته ۶ 

تمام ازمایشهای مربوط به سقط رو دادم و مشکل انعقادی دارم و گفتن باید اسپرین مصرف کنی همیشه و توی بارداری انکسوپارین بزنم 

کنار اینا کلی هم تقویتی و ویتامین میخوردم

۱۷ ازاد بشه و ۳۰ پری بیاد اوکی هست و لئوتالت  میشه ۱۳ روز من خودم ۱۸ تخمک گذاریم باشه ۳۰ ...

میشه لطف کنی ی بار دیگه تفسیر کنی کیتامو؟و اینکه با توجه ب اون کیت ها اقدامات چطور باشه؟؟ممنون میشم ازتhttps://uupload.ir/files/gjih_screenshot_۲۰۲۰۱۱۱۳-۱۸۵۶۵۰_gallery.jpg

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨

والا اینا دست خداست بیشتر اما من خودم که پسر دار شدم بدون هیچ رژیم خاصی ،یه سری عادات غذایی داشتیم که ب نظرم بی تاثیر نیست.‌مثلا همسرم دو اکثر غذاها فلفل قرمز میریزه. خودمم از مرغ متفرم و درست نمیکنم زیاد. بخاطر همین شوهرمم مرغ نمیخوره. ما هفته ایی یکبار حتما ماهی میخوریم و تاجایی ام ک بتونم‌گوشت بوقلمون و گوسفندی تو غذامونه.

حالا من اسمشو یادم رفته بود دقیق، به همسرم گفتم وینستلو فک کنم میگفتن تو نی نی سایت ولی مطمین نیستم ...

واقعا عالیه خطا نداره ،فقط برای خودمو باور نمیکنم میگم حتما خطاس