2733
2739
صبر کن ادرارت پر رنگ بشه بزن.  گلم نگران نباش شما ۳ تا اقدام داشتی پس خیالت راحت

لوبیا جون ۲ اقدام داشتم دیروز ۸ صبح و ۸ شب اگر آزاد شده باشه که این اقدام ۹ صبح بهش نمیرسه.

اقدام ۶ سیکلم هم که اصلاااااا قبول ندارم سریع بلند شدم همش ریخت بیرون

کلا این ماه اصلااا راضی نبودم از اقدامام، کاش کنسلش میکردم 

البته با این استرسی که من دارم قطعا نمیگیره

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
منوو زینتیار بودیم ک میخاستیممم عزیزم اینجااا کجاست ک داره مطمعنه؟؟؟ اخهذتو‌ این زمان احتماال زدن ...

ن عزیزم از قبل داره واس همین قیمت قبل رو میده حتی دوفاستون هم داره گفت ۱۰عدد ۲۰تومن بنظرت کافیه؟ یابایدبیشتر بخرم ؟

این داروخونه همدان گفت با تیپاکس ۲روزه میرسه دستت 

اون یکیم ک اوابوست داره تهران بلوار اندرزگو آدرسش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
https://www.instagram.com/tv/CHxCJJDgQZ_/?igshid=1k2nja1mx66dm

امروز صبح هم كيت زدم رنگ نگرفت بنظرت دوفاستون بخورم ؟ اگه فوليكولم مثل ماههاي  قبل كيست شده باشه چي؟ ممكنه با اين تقويتها كه خوردم بازم تبديل به كيست بشه؟ 

سلام عزیزم فرتیل ایدهاروچه قیمتی میگه؟اصل هستن

سلام عزیزم 800میگ اینم آره عزیزم بزار آدرس اینستاگرامشو بدم بگو برات عکسشو بفرسته داروخونه معتبری هستن بعدشم این قیمت دیگ اصلی چون من تیرماه بود برای شوهرم ۵۰۰تومن خریدم الان بالا رفته واقعا هم خیلی قرص خوبیه می ارزه رو شوهر من ک تاثیر گذاشت برای هم باز میخوام بگیرم 

گلم صفحه ۶۳۶ و ۶۳۴ رو بخون فکر کنم جواب سوالت رو بگیری

مرسی عزیزم خوندم 🙏🙏🌼🌼💓 فقط از روزی ک کیت هاله پررنگ می ندازه باید اقدام بری تا وقتی ک مثبت و دوباره کمرنگ بشه درسته عزیزم ؟؟؟

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
2740

فترس جون دوساعت بعد از صبحانه قندم ۱۳۴ بود و ناشتا هم ۱۲۴

@fotros313    

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
الان در چه حالي؟ چي كار كردي؟ 

عزیزم منظورت اینه که فقط با مدیکور پیش برم یا مارک دیگه ؟ 

اینکه دیر پررنگ میشهبه مشکل برنخوریم ؟

من هنوز هیچ اقدامی نداشتممیتونم امروز 12 سیکله امشب اقدام برم یکیم 16 سیکل برم . اما هنوز مطمئن نیستم . شاید امروز برم سونو . ببینم لوبیا جون چی میگه

عزیزم میشه از اقدامات بگی؟؟؟

بله عزیزم،۱۰سیکل کیت رنگ گرفت شروع کردم اقدامو.تا ۱۲ سیکلم که کیت کمرنگ شد هر۱۲ساعت اقدام کردم،درمجموع ۴اقدام

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰