2733
2734
چی؟ گرمی زیاد خوردی؟

اره تو پری کاچی و زعفران زیاد خوردم..اگه این ماه پری بیاد فقط کمرمو با شال میبندم و روغن سیاهدونه میمالم بهش و چیزای اسیدی نمیخورم دیگه نه کاچی نه زعفران نمیخورم

يك اقدام ٣ صبح يازدهم داشتم يكي هم ٤ صبح سيزدهم خوبه بنظرت؟  

خوب که هست. ولی اگه تخمکت عصر ۱۳ ازاد بشه، اسپرم های روز ۱۱ هم احتمالا زنده هستن و اگه باردار بشی شانس دختر میاد پایین. برای دختر یک اقدام در بازه تخمک گذاری یا اقدام هر ۴ روز یک بار

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی  من دیروز رفتم دکتر ازش پرسیدم که حتما باید بزنم آزادسازی یا نه گفت برای اینکه ...

سونو رو چند روز قبل از امپول میری؟ اگه دو روز قبل از امپول بری بهتره. 

با امپول اگه سایز تخمک ۱۷ و به بالا باشه از دو‌روز قبل از امپول اقدام شروع میشه

اقدام اول دو شب قبل از امپول

اقدام دوم شب قبل از امپول

اقدام سوم شبی که امپول میزنی

اقدام چهارم ۲۴ ساعت بعد از امپول

اقدام محکم کاری ۳۶-۴۸ ساعت بعد از امپول

2728
فاطمه بیا تعیین جنسیت،نازی جون اینم عکس سونو☝️

عزیزم بی برو برگرد پسره👍😉

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
خوب که هست. ولی اگه تخمکت عصر ۱۳ ازاد بشه، اسپرم های روز ۱۱ هم احتمالا زنده هستن و اگه باردار بشی شا ...

سلام لوبیا جون

خوبی گلم؟

لوبیا جون ادرارم پررنگ نمیشه که کیت بزنم چیکار کنم؟؟؟؟

ساعت ۸ زدم با ادرار کمرنگ منفی بود

درد تخمدان هم  اصلا ندارم درحالیکه تا دیروز داشتم

احساس میکنم آزاد شده!

ساعت ۹ اقدام کردم

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
https://uupload.ir/files/gjih_screenshot_۲۰۲۰۱۱۱۳-۱۸۵۶۵۰_gallery.jpg با توجه ب عکس کیتم ک گفتی ۱۷ ...

۱۷ ازاد بشه و ۳۰ پری بیاد اوکی هست و لئوتالت  میشه ۱۳ روز

من خودم ۱۸ تخمک گذاریم باشه ۳۰ پری میاد باز اوکی هست

ویتامین ب۶ میتونه لئوتالت رو بیشتر کنه

سلام فترس جون خوبی؟من قند ناشتا صبح گرفتم ۱۲۴بود دیشب ناشتا نبودم ۱۲۷ چیکار کنم به نظرت؟قند ناشتام بالاس؟

@fotros313    

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2738
سلام عزیزم ...بالاخره آخرین اقدام 8ساعت قبل تخمکگذاری باشه یا 12ساعت🌼....مثلا من این ماه دورم 21روز ...

کمترینش ۸ ساعت هست. اگه فاصله کمتر از ۸ ساعت باشه اسپرمهای اون اقدام اصلا به تخمک گذاری نمیرسن.

ولی اگه بخواین همه اسپرم ها بتونن شنا کنن برن بالا ۱۲ ساعت ایده آل هست.

سلام . منم نی نی مو تو ۷ هفته از دست دادم . رفتم تشکیل قلب گفت قلب نداره و در اخر خونریزیم شروع شد و ...

عزیزم منم شرایطم خیلی شبیه ب شما بود و بعد سه ماه اقدام‌باردار شدم

اول ریلکس بودن دوم ورزززززش و بعد بادکش و گرمی خوردن تو پریودی خیلی کمک میکنه

بادکش از تخمدانوو رحم تو یوتیوب بزنی نمیاره ماساژ با روغن سیاه دانه هر شب

من دوماه اوابوست خوردن از ۵پری تا تخمک گذازی روزی یه ساشه پودر اینوفولیک هم خوردم ماه سوم محرک هم خوردم ۵تا دونه ۵تا۱۰پری روزی یه دونه لتروزل 

هیچکدام، مهندس

😍😘😘😘😘😘

سلام لوبیا جون خوبی گلم؟ لوبیا جون ادرارم پررنگ نمیشه که کیت بزنم چیکار کنم؟؟؟؟ ساعت ۸ زدم با ادر ...

صبر کن ادرارت پر رنگ بشه بزن. 

گلم نگران نباش شما ۳ تا اقدام داشتی پس خیالت راحت

سلام لوبیا جوون ممنونم از زحمات زیادی ک میکشی بی منت و دوستانه 😍😍😘اینکه میگن اولین اقدام 36-18ساع ...

گلم صفحه ۶۳۶ و ۶۳۴ رو بخون فکر کنم جواب سوالت رو بگیری