2733
2734
سلام خوشبخت جون خوبی؟علایمی چیزی نداری؟

سلام عزیزم تو‌خوبی؟علاعم به اون صورت نه راستش اما زیر دلم گاهی خیلی خفیف میگیره ول میکنه فکر کنم زود باشه برا علاعم .شما چی؟علاعمات شروع شده ؟

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم تو‌خوبی؟علاعم به اون صورت نه راستش اما زیر دلم گاهی خیلی خفیف میگیره ول میکنه فکر کنم زود ...

قربونت.منم علاعم خاصی ندارم.فقط باورت میشه از وقتی اقدام داشتم دیگه ورزش شکم و انجام نمیدم فکر میکنم شکم درآوردم😄

بخوری بد نیست کی اقدام داری؟

https://uupload.ir/files/gjih_screenshot_۲۰۲۰۱۱۱۳-۱۸۵۶۵۰_gallery.jpg

با توجه ب عکس کیتم ک گفتی ۱۷ احتمالا ازاد شده..امروز ۳۰ سیکلمه و پریود شدم...میشه حدس زد دوره لئوتالم چند روز بوده؟برای دوره کوتاه چی باید مصرف کرد؟؟

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
2728
قربونت.منم علاعم خاصی ندارم.فقط باورت میشه از وقتی اقدام داشتم دیگه ورزش شکم و انجام نمیدم فکر میکنم ...

خخخخ آدم توهم میزنه😂باور کن بیشتر علاعم هم از تلقینه مثلا من تا به حال دقت نمیکردم به شکمم اما الن زومم روش کوچکترین دردی رو‌حس می‌کنم 😂این ماه اولین ماهی بود که درد تخمک گزاری رو حس کردم تو‌کل عمرم ،چون قبلا اصلا بهش دقت نمیکردم بعد که فهمیدم درد تخمک گزاریه گفتم ای وای من هر ماه یه دردای اینجوری داشتما چرا تا حالا دقت نکرده بودم تخمک گزاریمه🤦‍♀️🤭😆

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
اخرین اقدام باید ۱۲ ساعت قبل از تخمک گذاری باشه عزیزم

سلام عزیزم ...بالاخره آخرین اقدام 8ساعت قبل تخمکگذاری باشه یا 12ساعت🌼....مثلا من این ماه دورم 21روزی بوده و از روز پاکی باید اقدام داشته باشم تا 11سیکل درسته ؟؟؟؟؟البته کلی گفتم ..وگرنه من پری هام نامنظمه هربار ی جوری ک دوفاستون می خورم فعلا 😊

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   

@shokoofe_sooratim    

@mahdissa    

تاپیکی که میخواستید

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2738
اره گلم مدیکور هات اخه رنگشون حوری نیست که بگم به اوج رسیده و بهد منفی شده. توکل به خدا این ماه اقد ...

نشاسته شنيدي برا ضخامت ميگن خوبه نظرت چيه؟ از امروز نشاسته و فيفول  بخورم؟ چون كم خوني هم دارم و اونم باعث كم بودن ضخامت ميشه

لام لوبیا جان من تازه با این تاپیک آشنا شدم. اینجا فقط برای پسردار شدنه؟؟ من دختر میخوام دو ماهه ا ...

اینجا اقدامی برای دختر هم داریم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام . منم نی نی مو تو ۷ هفته از دست دادم . رفتم تشکیل قلب گفت قلب نداره و در اخر خونریزیم شروع شد و ...

ایشاللا باز نی نی میاد تو دلت

ورزش میکنی؟ اگه نمیکنی بدون که ورزش خیلی کنک میکنه هم به پی سی او و هم خونرسانی خوب به جنین. ‌و تو تاپیک باش. دوستانی داشتیم پی سی او بودن و باردار شدن. 

در مصرف محرک و امپول اصلا زیاده روی نکن. اگه میتونی اوابوست و پودر اینوفولیک بخر که خیلی کمک میکنن. اگه تاحالا لتروزل امتحان نکردی شاید بتونی اونو امتحان کنی. 

ازمایش غلظت خون دادی؟ همسرت واریکوسل نداره و اسپرمش خوبه؟ @جنگلم   از تجربیاتت به دوستمون بگو

لوبیا جون شانس منو ببین حالا که مدیکور رسیده دستم میگین تقلبیه من چیکار کنم ؟ امروز دوازدهمین روزمه ...

گلم دوستمون زنگ زده گفتن تقلبی نیستن. توکل به خدا

به کیت زدن ادامه بده شاید همون ۱۶-۱۸ تخمک گذاری باشه

عوارض ویتاگونس رو نمیدونم. تو تاپیک ها بخون ولی ممکن هست که ویتاگونس تخمک گذاریتو عقب بندازه

اینجا اقدامی برای دختر هم داریم

سلام لوبیا جوون ممنونم از زحمات زیادی ک میکشی بی منت و دوستانه 😍😍😘اینکه میگن اولین اقدام 36-18ساعت قبل تخمگذاری باشه اشتباهه؟؟یعنی الان دوروز قبل از تخمک گذاری برای پسر باید اقدام  داشته باشیم ...وقتی کیت هاله کمرنگ میگیره تا وقتی پررنگ میشه بریم اقدام ؟؟درسته🙏🙏💓💓💓💓

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین