2737
2739
لوبیا جون شانس منو ببین حالا که مدیکور رسیده دستم میگین تقلبیه من چیکار کنم ؟ امروز دوازدهمین روزمه ...

تقلبي نيستن يكي از بچها هم به دفترش  زنگ زده پرسيده اينا فقط درجه حساسيتشون فرق داره بنظرم با يك مدل پيش بري بهتر دستت مياد

چه لیزری میرفتی ؟کجاهارو؟من دوست داشتم تا قبل بارداریم برم ولی میگن باز درمیاد اره؟

بزار واسه بعد بارداری اگه دیگه قصد بارداری نداشتی بعدشو انوقت برو.

دستگاه تواین یکسال اخیر یکی جدید اومده دیدم راضین ولی من نرفتم فقط وفقط کندلا واسه من ازجلسه اول جواب میداد که متاسفانه خوب پیگیر نبودم وگرنه حتما جواب میگرفتم،یکسال دایود رفتم مزخرف ترین دستگاه بود

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقلبي نيستن يكي از بچها هم به دفترش  زنگ زده پرسيده اينا فقط درجه حساسيتشون فرق داره بنظرم ...

ببین من تو بستش رطوبت گیر نداره . خب اینکه درجه حساسیتشون فرق میکنه یعنی دیر پررنگ میشه؟

2731
بچه ها کیا دنبال اوابوست بودن ؟؟؟ من چن جایی پیدا کردم میخواین بگین شماره تماسشونو بفرستم براتون یاد ...

سلام عزیزم فرتیل ایدهاروچه قیمتی میگه؟اصل هستن

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭

سلام خانم ها من چند ماهی هست که خواننده خاموش بودم و به خاطر این تاپیک عضو نی نی سایت شدم. اگه اجازه بدین منم میخوام از این به بعد همراهتون باشم.

دو ماه دیگه اقدام دارم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
ببین من تو بستش رطوبت گیر نداره . خب اینکه درجه حساسیتشون فرق میکنه یعنی دیر پررنگ میشه؟

اره يكي ديرتر يكي زودتر بنظرم با يك مارك پيش بري بهتره اينجوري واقعا گيج  كننده ميشه مثل من

2740
مرسی گلم بااین حرفای قشنگت🥰چشم حتما❤ همین حسیو که دارم بلکه بیشتر وبهترررشو واسه همه بچه های تاپیک ...

عزیزم میشه از اقدامات بگی؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
نگاری کی اقدام داری؟ امپول میزنی؟

سلام عزیزم خوبی 

من دیروز رفتم دکتر ازش پرسیدم که حتما باید بزنم آزادسازی یا نه گفت برای اینکه شانس باروری بده بالا و باید  تخمک ها تحریک بشن و این روش تو خانوم های بالای ۳۰ بیشتر جواب داده و میخوام ایندفعه با آمپول آزادسازی اقدام ها رو برم امروز ۶ سیکل هستم و از ۴ سیکل دارم آوا می خورم یه برنامه بهم میدی که چطور اقدام برم راستی دوشنبه میرم برا سونو و در نهایت آمپول 

Believe your self ❤🙏
نهههههههه اخرین اقدام برای پسر باید 8ساعت مونده به تخمک گذاری باشه برای دختر 48ساعت

اخرین اقدام باید ۱۲ ساعت قبل از تخمک گذاری باشه عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨

من با اینکه پریودی های منظم دارم و لاغرم ولی دکتر گفت اندازه تخمدانم خیلی بزرگه و پی سی او هستم. ولی داروی محرک تخمدان بهم نداد. بهم یدوفولیک داده با اینوفولیک فرق میکنه؟ به نظرتون همون یدوفولیک رو بخورم یا اینوفولیک بخرم؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
سلام خانم ها من چند ماهی هست که خواننده خاموش بودم و به خاطر این تاپیک عضو نی نی سایت شدم. اگه اجازه ...

خوش اومدی عزیزم صفحات اولو خوب بخون بازم سوالی داشتی بچه ها جواب میدن انشاءالله همه در کنار هم نتیجه دلخواهو بگیریم 

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
خوش اومدی عزیزم صفحات اولو خوب بخون بازم سوالی داشتی بچه ها جواب میدن انشاءالله همه در کنار هم نتیجه ...

خیلی ممنونم عزیزم. راستش چند ماهی هست با تاپیک همراهم. فقط عضو نبودم.

انشالله سال بعد این موقع همه نی نی هامونو با جنسیت دلخواه بغل گرفتیم.

2706